У Полтаві 10 мільйонерів, але буде більше

Наразі лише стільки задекларували свої доходи, що дорівнюють числу з шістьма нулями. Подати звіт до податкової мають до травня. І в держслужбі запевняють: традиційно найбільша кількість мільйонерів заявляє свої статки саме в останні дні.

Майже 230 мільйонів – такий сумарний дохід вже задекларували полтавці. Отримали вони його у 2016 році. Наразі декларації до міської податкової подали півтори тисячі жителів міста. 

Тетяна Гуржій, головний державний інспектор відділу організації роботи ДПІ м. Полтави

- 755 полтавців подали обов'язкові декларації на загальну суму 229 мільйонів гривень. За результатами опрацьованих декларацій, до бюджету вони мають сплатити 22 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 2,3 мільйона гривень військового збору.

Більшість декларантів зявили про отриманий подарунок або спадщину. Це понад 350 осіб. Дохід від здачі житла у найм зараз задекларували трохи більше ста полтавців.

Зареєстрували у міській податковій інспекції і перших цьогоріч мільйонерів. 

Тетяна Гуржій, головний державний інспектор відділу організації роботи ДПІ м. Полтави

- 10 полтавців отримали доходи у 2016 році у розмірі, який перевищив 1 мільйон гривень. До сплати їм нараховано 14 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та 1 мільйон гривень військового збору.

Хоча, зазначають фахівці, практика попередніх років показує: більша кількість мільйонерів декларуватимуть свої прибутки в останні дні. В державній податковій інспекції Полтави нагадують: деклараційна кампанія 2017 року наближається до завершення. І термін подання обов'язкових декларацій спливає 3 травня. Подати таку звітність мають громадяни, які минулоріч: отримали доходи у вигляді інвестиційного прибутку, отримали спадщину, подарунок, іноземні доходи, здавали у найм квартиру, обміняли чи продали авто.  

А ось до кінця року українці мають змогу і отримати податкову знижку. 720 полтавців уже звернулися з цього приводу до податкової інспекції Полтави. Повернути її мають з бюджету, а це наразі – понад 600 тисяч гривень.

Стрічка новин