До Великодня малечу привітали і в Подільському районі

Дітворі роздали одяг та пригостили у місцевому кафе.

Традицію вітати діток пільгових категорій напередодні свят у Подільському районі Полтави бережуть уже років 20. І майже стільки ж – акції «Кожній дитині по одежині». Жителі району та працівники райради зносять використані, проте у гарному стані речі, щоб роздати їх, кому потрібно. 

Лідія Соловйова, працівниця служби у справах дітей Подільської районної в м. Полтава ради

- Намагаються принести будь-яких розмірів, починаючи ледь не з дня народження, дзвонять, телефонують, колеги, в яких виросли дітки. Кажуть: Лідія Михайлівна, ми принесем.

Хлопчачі брюки навибирала пані Лідія. 

Лідія Єлісєєва, прийшла на захід

- В мене один хлопчик ось під опікою, інвалід-хлопчик, дочку машина збила насмерть, загинула, і я оформила опіку. Лідії Михайлівні слід віддати належне, вона, як Мати Тереза в нас, без уваги не лишає нікого. Завжди застілля організовує, подарунки...

Акція розрахована на діток із багатодітних родин, позбавлених батьківського піклування, переселенців та тих, хто у складних життєвих обставинах. За даними служби у справах дітей, таких в районі близько 70. Розібравши речі, вони готуються перейти в кафе. А там уже накриті столи. Щоб влаштувати для дітей свято, постаралися добрі люди. 

Олександр Кісільов, депутат Подільської районної в м.Полтава ради

- Це люди, депутати районної ради, небайдужі полтавці. До Пасхи, до Великодня, хочеться побажати їх добра, Божого благословіння та миру в їхніх домівках.

Стрічка новин