Аграрна академія вражала своїми талантами на «Студентській весні»

Вокал, хореографічне та музичне мистецтво, гумор від команд КВН – творчих здібностей у виші вистачить на будь-який смак.

У Міському будинку культури настала «Студентська весна». У її рамках навчальні заклади області змагаються між собою у талантах та творчих здібностях. Цього дня на сцені – студенти Полтавської державної аграрної академії. Вони встигають і навчатися, і творчо розвиватися.

Валентина Аранчій, ректор ПДАА

- Я пишаюся тим, що ми виховуємо не тільки гарних, талановитих аграріїв, а ще ми виховуємо духовно нашу молодь. Тому у нас дуже багато студентів беруть активну участь у творчих колективах.

Честь академії цього дня захищають кращі мистецькі колективи вишу: народний фольклорний ансамбль «Маланка», «Мал-а-хіт», вокально-інструментальний гурт «Агро-джаз» та інші колективи, відомі не лише у Полтавській області, а й далеко за її межами. Підготували свій виступ на «Студентській весні» і хлопці із команди «СМТ». Без зайвої скромності себе називають смішними, молодими і талановитими. Аби сьогодні виступити на найвищому рівні, готувалися, кажуть гумористи, серйозно.

Владислав Севрюков, учасник команди «СМТ»

- Це була тяжка робота. Ночами ми писали матеріал, готувалися, щоб усе було в тему гри, щоб весна, щоб про студентів було багато, щоб на різні вікові аудиторії було смішно, і щоб всі нас полюбили.

А особливо цього дня варто сподобатися членам журі фестивалю-конкурсу. Вони відбирають кращі колективи з усіх навчальних закладів для участі у фінальному гала-концерті «Студентської весни». У виступах учасників журі звертає увагу на кілька основних моментів.

Дмитро Соколов, голова журі фестивалю-конкурсу «Студентська весна - 2017»

- Найперше – це рівень виконавської майстерності, це той матеріал, який вони будуть доносити зі сцени глядачам. Найголовніше – все це гарно, красиво, весело, і з елементами глибокого патріотизму і любові до України.

Загалом щороку «Студентська весна» об'єднує більше 1000 хлопців і дівчат з усіх навчальних закладів Полтавської області.

Стрічка новин