Маєте зламаний дитячий майданчик – подавайте заявку на реконструкцію

У Полтаві проведуть інвентаризацію цих дворових споруд. Депутати кажуть: мають плани виділити кошти та відремонтувати всі майданчики у місті. Але й до того часу вже взялися їх активно відновлювати.

Депутати команди Андрія Матковського продовжують працювати на дитячих майданчиках. Їх підтримує молодь і місцеві мешканці. Останнім часом, розповідає депутат міської ради Андрій Матковський, отримав дуже багато звернень у соціальних мережах від батьків, які прохають відремонтувати місця дитячого відпочинку. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Ми дали доручення управлінню житлово-комунального господарства: зараз проходить інвентаризація всіх дитячих майданчиків нашого міста, а їх більше 300. І на підставі цього, до речі, ми просимо полтавців звертатись до своїх депутатів, до нас, до мене особисто із заявами, щоб ми мали можливість скласти графік, і ми обов'язково на наступній сесії будемо виходити з пропозицією виділення коштів з міського бюджету на повну реконструкцію всіх дитячих майданчиків нашого міста.

А допоки – самі взялися за ремонт і оновлення. Нині роботи ведуться на дитячому майданчику, що розташовується у парку поблизу стадіону «Ворскла».

Володимир Запара, депутат Київської районної у м.Полтаві ради

- Спочатку зачистили ті елементи, які мають незадовільний стан. А тепер кольоровими фарбами приводимо до ладу. З одного боку стадіон, будинок новий. Зробили так, аби було приємно мешканцям.

На цьому ж майданчику працюють і студенти. Юлія не лише сама фарбує, а й привела із собою друзів, які вже завершують роботи над оновленням гірок та каруселей.

Юлія Пилипенко, студентка 

- Фарба обдерта вже була. Ми її обчесали і вирішили пофарбувати, щоб красиво було. Мені здається, що діткам треба допомагати. І красу наводити у будь-якому випадку.

Лагодити дитячі майданчики у різних мікрорайонах Полтави активно депутати команди Андрія Матковського почали цього тижня. Поспішають, аби до початку літа зробити подарунок полтавській малечі та їх батькам.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Щоб до 1 червня, Дня захисту дітей, діти наші відпочивали разом з батьками на відремонтованих і майже нових дитячих майданчиках. Це означає, що ми будемо не тільки фарбувати, а й замінювати конструкції, робити реконструкцію майданчиків, робити огорожу. І робити все для того, аби створити для дітей дійсно комфортні умови.

Стрічка новин