У Полтаві обирали найсмачнішу та найгарнішу паску

На конкурсі «Полтавський Великдень», який уже 10-ий рік влаштовує підприємство «Полтавастандартметрологія», сьогодні обирали кращу паску. Випічку оцінювали у трьох категоріях: «Масове виробництво», «Немасове виробництво», «Виставкова продукція». У конкурсі взяли участь 7 підприємств області.

Зовсім скоро відзначатиметься головне православне свято – Великдень. З цієї нагоди у Полтаві обирали кращу паску. 7 підприємств області продемонстрували свої вироби у 3 категоріях: «Масове виробництво», тобто, великі партії, «Немасове виробництво» – ексклюзивні вироби та нестандартно оформлена випічка, що надійде у продаж в невеликій кількості. Остання категорія – «Виставкова продукція», тобто, виставкові композиції, при створенні яких пекарі проявили найбільше творчого підходу та фантазії. Конкурсну комісію очолила виконуюча обов'язки директора «Полтавастандартметрологія» Алла Миронова. 

Алла Миронова, голова конкурсної комісії 

- Як завжди, у нас буде проведена дегустація наосліп. Тобто, всі зразки продукції, представленої на конкурсі, будуть під номерами, і жоден із членів комісії не буде знати, яку саме випічку якого підприємства ми будемо куштувати.

Наталія Берегова розповідає, що на конкурсі продемонстрували 3 види пасхального кекса. Перший екземпляр – класична паска, до рецепту якої додали більше цукру, родзинок та ванілі, говорить жінка. 

Наталія Берегова, учасниця з Полтави 

- Другий екземпляр – це кекс пасхальний особливий, з додаванням сметани. І третій екземпляр – кекс пасхальний з сушеною цедрою.

На конкурсі – учасники не тільки з Полтави, а й з області.  

Вікторія Нечупієнко, учасниця з Миргорода

- Сьогодні ми виставляємося у двох номінаціях: «Масове виробництво» – у нас здоба пасхальна, це те, що у нас іде на продаж, і друга номінація – «Виставкова продукція», тут ми зробили удар на пряничне, у нас – пряничний будиночок.

Переможців визначали у двох номінаціях: «Краща продукція за смаковими якостями» та «Краще оформлення паски».

Стрічка новин