42 апарати УЗД приїхали на Полтавщину із Франції

Кошти на їхнє придбання у сумі близько 1 млн доларів виділив Світовий банк. Це обладнання, яке нині мають чи не всі європейські медичні заклади, у нашому регіоні надійдуть до обласної, міських та центральних районних лікарень.

Європейські стандарти – у полтавські лікарні. Перша партія сучасного медичного обладнання в рамках співпраці зі Світовим банком прийшла на Полтавщину. 42 апарати ультразвукової діагностики у середу представляють губернатору Полтавщини Валерію Головку. Минулий рік область присвятила усім необхідним процедурним питанням, нині отримують результати цієї роботи.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Я вважаю, що Полтавська область на чолі з директором Департаменту попрацювали дуже добре, тому що ми відстояли свої позиції. Полтавська область, як пілотна і передова в цьому напрямку. І 25% загальної суми всеукраїнської ми отримали фінансування на потреби медичної галузі Полтавської області.

Загалом 40 млн доларів Світовий банк готовий виділити на придбання медичного обладнання для Полтавщини із 200 запланованих для України. Партія цих апаратів обійшлася у близько 1 млн.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

- Обладнання поставлене безпосередньо від виробника. Фури вийшли з Франції. Ще зараз одна там доїжджає. Логістика буде така: прямо зі складу буде доставлятися до лікарні, буде навчатися персонал. Фірма гарантує це, в контракті це прописано.

Отримане обладнання надійде до обласної лікарні, міських та всіх районних медичних закладів.

Стрічка новин