Не відставка, а відпустка

Начальник міського управління поліції Олександр Терела не у відставці, а у відпустці, а роботу Атестаційної комісії під керівництвом Ірини Степаненко призупинено. Про це та інше сьогодні говорили під час зустрічі громадськості з начальником Полтавської поліції Олегом Бехом.

Сьогодні у приміщенні Головного управління Національної поліції в Полтавській області Олег Бех зустрівся з представниками громадськості. Одне з перших питань – призупинення роботи Атестаційної комісії під керуванням Ірини Степаненко. Про це стало відомо ще кілька днів тому. Та сьогодні питання постало про створення нової Атестаційної комісії. 

Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області

- У понеділок нами вже направлено відповідні листи голові Національної поліції України, Міністру внутрішніх справ. Вчора направили відповідний лист голові обласної ради Біленькому для того, щоб на черговій сесії це питання було винесено на одне з питань, і вже 25 числа було обрано двох осіб, які будуть представляти роботу у новій комісії.

Олег Бех зауважив: у новій структурі не буде працювати жоден з Атестаційної комісії під керівництвом Ірини Степаненко. Згадали і про криваві події біля арки.

Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області

- Ми сьогодні працюємо додатково ще й для оголошення підозр іншим особам, які були причетні до цих питань. У ході вивчення матеріалів, які надходили від журналістів, ми встановили, що була особа або провокатор, або хтось інший із складу активістів, хто використовував вогнепальну зброю, тому на даний час ми теж встановлюємо цю особу.

В Інтернеті ширились чутки й про відставку начальника Полтавського відділу поліції Олександра Терели. Олег Бех їх спростував і повідомив, що Олександр Терела наразі у відпустці.

Стрічка новин