12 квітня – Всесвітній день космонавтики і авіації

В Україні сьогодні відзначають ще й День працівників ракетно-космічної галузі. З цієї нагоди у Полтавському музеї космонавтики і авіації презентували виставку картин Ігоря Лотиша – «7 планет NASA».

З нагоди Всесвітнього дня космонавтики і авіації у Полтавському музеї представили тематичну виставку «7 планет NASA».

Андрій Пушкарєв, завідуючий Музеєм авіації та космонавтики

- Ця виставка присвячена планетознавству. Трохи у фантастичному стилі його роботи. Вони всі цікаві, і я сподіваюсь, що це приверне увагу полтавців і гостей міста до нашого музею і до цієї виставки.

Медичний працівник, хоббі якого – малювання, представив 19 своїх картин.

Ігор Лотиш, художник 

- Ймовірно, варто зупинитися на центральній картині. У ній піднята досить філософська тема про вихід людини в Космос. Дитина з іграшкою в руках стоїть перед безмежним світом різних сузір'їв, і тим більше, стоїть на Землі, матері нашій, і це правильно.

Ознайомитися з виставкою прийшла Вероніка Шостак. Ця жінка разом зі своїм чоловіком 12 років працювала на космодромі «Байконур». Жінка показала присутнім почесну грамоту, яку отримала від Центральної організації ветеранів космодрому «Байконур».

Вероніка Шостак, голова ГО Ветеранів космодрому «Байконур»

- Дуже цікава виставка зі змістом, потрібно задуматися. Ось, наприклад, літаюча тарілка, куди вона прилетіла, і що вона нам зробить, це дуже цікаво.

На відкритті виставки Ігор Лотиш подарував музею одну зі своїх картин – «Два літака». 

Стрічка новин