Усі – на дитячі майданчики!

Полтавців закликають братися за фарбу та оновлювати місця відпочинку дітвори. Комунальники, запевняють депутати міської ради, не в змозі усе привести до ладу. Тож, якщо кожний витратить зовсім небагато власного часу на благоустрій, місто вцілому стане таким, яким його мріють бачити багато людей.

Десь замовляють нову карусель, ще десь – відновлюють втрачені чи зіпсовані елементи конструкцій. Команда Андрія Матковського продовжує роботи з благоустрою у Полтаві. Зокрема, активно взялися за дитячі майданчики.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Змазувати, аби не скрипіли. Де огорожу ремонтувати. Аби вони і виглядали, як новенькі, і користуватись ними можна було, як новими. У свій час це була моя ініціатива – програма з встановлення дитячих майданчиків у нашому місті, і дуже приємно, що ці майданчики стали зоною відпочинку цілих мікрорайонів. Але пройшов час, і їх треба приводити до порядку. 

Депутати міської, районної рад, місцеві мешканці, молодь – крок за кроком Полтаву роблять чистішою. 

Світлана Телюк

- Подобається наводити лад, бо ми всі хочемо бачити Полтаву саме таким містом, у яке хочеться приїзжати, і яке запам'ятовується.

Зараз працюють над оновленням улюбленого місця дітей та батьків у парку біля «Вічного вогню».

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради

- Дитячий майданчик знаходиться у нашому, Шевченківському районі. Ми готуємося до Великодня, і ми розуміємо, що комунальники не завжди встигають зробити весь спектр робіт до цих свят. І ми вирішили допомогти підлагодити цей майданчик, бо район дійсно дуже великий.

Злущену фарбу зчищують та освіжають новими кольорами. Адже вже за кілька днів, кажуть полтавці, світле свято Пасхи.

Євген Ленський, депутат Подільської райради

- Ми повинні бути гідними своїх предків. І це – наш маленький вклад у ту справу, що називається чистий дім. Тому хай всі виходять і працюють. І це буде правильно, якщо всі вийдуть і зробять хоч трохи, ми всі будемо жити в іншій країні.

Підтримати ініціативу чистоти і порядку закликають молодих батьків і всіх небайдужих жителів міста. А правоохоронців просять, у свою чергу, контролювати, аби дитячі майданчики не псували та не ламали.

Всього у Полтаві – близько 300 майданчиків. Їх усі хочуть проінспектувати, говорить Андрій Матковський, і за потреби – відновити.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Ми фракцією не можемо цього зробити навіть разом. Але ми дали доручення нашим комунальним службам, і зараз проходить інвентаризація всіх дитячих майданчиків. І ми ставимо за мету: до 1 червня, до Дня захисту дітей, відновити всі майданчики у нашому місті.

Стрічка новин