Ловити рибу на водоймах Полтавщини у квітні – зась!

З 1 числа на це діє заборона, пов'язана із нерестом. Так само до 26 квітня закрита навігація на водоймах області. Виявленням порушників цих правил нині займається поліція.

Водні поліцейські Кременчуцького відділу поліції спільно з інспекторами Управління Укртрансбезпеки в Полтавській області провели спільні профілактичні заходи із виявлення порушників на воді.

Правоохоронці нагадали про те, що навігація закрита до 26 квітня, і рух маломірних суден на водоймах Полтавщини заборонений. Перевірили поліцейські і наявність у рибалок відповідних документів на риболовлю та човни, на яких вони вийшли на воду.

Всім порушникам вказали на виявлені недоліки та роз’яснили порядок їх усунення. Вони були попереджені про подальшу відповідальність, і після профілактичних роз’яснень припинили рибалити та відправились на берег.

Весняна нерестова заборона лову риби на території нашої країни розпочалася 1 квітня 2017 року. На Полтавщині вона діятиме до 20 травня, крім водосховищ, де не можна займатися риболовлею з 1 квітня по 9 червня.

Сергій Чиж, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області

- Поліція Полтавщини закликає не порушувати чинне законодавство, а в разі виявлення правопорушників – негайно повідомляти до поліції для оперативного реагування і притягнення винних осіб до юридичної відповідальності.

Стрічка новин