Piano Extremist у Полтаві

Відомий за часів Євромайдану піаніст у балаклаві приїхав до Полтави з концертом. Piano Extremist тут, аби підтримати полтавських активістів, зокрема, свого побратима Олександра Кобу.

«Як піаніст я не довчився, а як художник – взагалі самоучка» – так про себе говорить відомий з часів Євромайдану Революційний Піаніст. Активісти з барикад прозвали його Piano Extremist. У Полтаві концерт пройшов тепер уже у символічному місці, де нещодавно відбулися криваві події.

Андрій Дємідов, голова ОСББ будинку по вул. Соборності, 27

- Те, що відбулося у нас в нашій арці, у нашому домі, можна назвати революцією. Те, що відбулося, такого повороту не чекав ніхто, ні з мешканців, ні з населення Полтави.

Послухати гру Революційного Піаніста прийшло чимало полтавців. Деякі розповідають, що слідкують за його творчістю ще з часів Майдану. 

Ольга Соколова 

- Знаємо його музику, дуже вдячні йому будемо за цей концерт, і взагалі за те, що він є такий.

Позаду – славнозвісна арка, стілець на бруківці – для полтавців лунають твори з першого альбому Революційного Піаніста «Захист вільних сердець».

Твори з цього альбому символізують боротьбу проти владного терору.

Людмила Чередник

- Важливо, як раз в цей час, дуже важливий оцей його приїзд, його гра. Ми щасливі, що арка ця вільна, і в майбутньому, я так думаю, що вона такою і буде.

Не втримався біля мами і приєднався до гри піаніста й наймолодший глядач концерту. 

Життя, смерть, любов та ситуація в країні – це те, що надихає Піано Екстреміста. Свої думки чоловік виражає не тільки грою на піаніно, а й картинами. Всього намальовано близько 110 полотен, та наразі лишилося тільки 10. Говорить, що більшість робіт продані або подаровані. 

У Полтаві Революційний Піаніст вдруге. Цього разу приїхав, бо дізнався про події біля арки, під час яких поранили його побратима Олександра Кобу.

Piano Extremist

- Я приїхав підтримати активістів Полтави. Я не байдужий до того, що твориться в країні, це по-перше. Я маю на увазі свавілля влади, свавілля правоохоронних органів, які роблять з людей ідіотів.

Під час концерту на лікування Олександра Коби збирали кошти. Як результат – близько трьох тисяч гривень та 10 доларів.

Стрічка новин