Народні пісні у сучасній обробці

Так оригінально підійшли до свого звітного концерту вихованці творчого центру Наталії Май. Юні вокалісти запросили усіх охочих на «Посиденьки по-полтавськи».

«Посиденьки по-полтавськи». У Міському будинку культури гостей зустрічають українські музики.

Творчий центр Наталії Май на головній сцені міста звітує про свою роботу за рік. Глядачі – у передчутті незабутнього дійства.

- По-перше, заходимо в саму будівлю - це вже приємно. Звучить українська музика, а не якась закордонна - це вже приємно, душа радується. А там - ми знаємо, що буде ще більше емоцій. Ми вже були на таких концертах, знаємо.

- Тут завжди так гарно, така родинна атмосфера, гарні пісні, діти дуже добре підготовлені. Все нам подобається, тому ми і надалі будемо приходити на ці заходи.

Родзинка концерту - незвичайна подача відомих українських пісень.

Наталія Май, Заслужена артистка України

- Взяли українські народні пісні і зробили сучасне аранжування, сучасне виконання. Дітям було дуже цікаво, і надіюся, що глядачу також сподобається.

Таким чином, говорить Наталія Май, прагнули відродити українську пісню, надати їй нових барв, щоб і виконавцям, і слухачам було цікаво доторкнутися до національних традицій у сучасному звучанні.

На цей вечір талантів завітали шанувальники творчості Наталії Май та її вихованців, рідні та близькі, представники галузі культури, а також міський голова Полтави Олександр Мамай. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Кожен захід, який відбувається у нашому місті чи то з ветеранами, чи то з атовцями, чи просто з малими дітьми, завжди Творчий центр Наталії Май, а це понад 100 дітей, завжди підставлять плече. І я впевнений, що і наше місто, і наша країна з такими дітьми буде йти тільки в розвиток.

Маленькі таланти у Творчому центрі Наталії Май виховують із 2005 року. Вони постійно беруть участь у Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях сучасної та народної пісні. Більшість з вокалістів є переможцями та лауреатами цих конкурсів.

Стрічка новин