Не пустили працювати – пішли малювати

Робочий тиждень для працівників Полтавського міськвиконкому розпочався з неочікуваних подій – до своїх відділів та управлінь потрапити у понеділок вони так і не змогли. Але, як провести день за роботою, таки вигадали, і натомість відправилися на Супрунівський шляхопровід.

Замість громадян, паперів та кабінетів – міст, огорожі та фарба. Перепрофілюватися на один день довелося працівникам Полтавського міськвиконкому.

Інна Роменська, працює у відділі звернень громадян

- Нас не впустили в наше приміщення міськвиконкому на робочі місця. То ми прийшли сюди потрудитись на благо нашої громади із задоволенням, але, на жаль.

Ще у п'ятницю активісти зайняли приміщення міської ради. І в понеділок зранку не пустили на робочі місця її працівників. Полтавці кажуть: очікували, що ситуація зміниться. А згодом вирішили: можуть по-іншому попрацювати і зробити корисне для міста. Подалися на Супрунівський шляхопровід, він же – міст у мікрорайоні Половки. Фарба, пензлі – і відбійники та огорожі оновлюються на очах. 

Ілона Богданович, головний спеціаліст відділу організаційної роботи

- Ми живемо в цьому місті, тому повинні робити його якомога чистішим, світлішим. І радувати не лише гостей нашого міста, а й нас самих.

Працівники виконавчого комітету, апарату міської ради, організаційних відділів... Близько 300 працівників з 25 структурних підрозділів виконкому працювали у понеділок на цьому відрізку полтавської дороги. Вони запевняють: це стало своєрідним долученням до нинішнього двомісячника чистоти та благоустрою. 

Ілона Богданович, головний спеціаліст відділу організаційної роботи

- Кожного року мала зимогу брати участь у суботнику на Супрунівському шляхопроводі, на фарбуванні. А також на панянківському спуску. Тому всі активно, ніхто не відмовляється. Ми завжди активно йдемо, дружно прибираємо, робимо наше місто чистим, красивим... Це один із приємних моментів нашої роботи.

Нагадаємо, з 13 березня у Полтаві розпочався двомісячник чистоти. Триватиме він традиційно до середини травня.

Стрічка новин