У Полтаві відбувся тренінг для голів ОСББ міста

Присутнім розповідали про основні зміни в законодавстві, що стосуються ОСББ, юридичні права і обов'язки управителів. Говорили і про процес передачі будинку до управління об’єднання співвласників житла.

Полтавських голів ОСББ навчали ефективному управлінню багатоквартирним будинком. 

Юлія Мельник, голова ГО «Еколтава»

- Тренінг організований в рамках проекту «Центр сталого розвитку». Це обласний проект, який направлений на підтримку і консультацію органів державної влади, голів ОСББ, громадськості в питаннях енергоефективності, енергозбереження, відновлення джерел енергії, а також поводження з відходами.

На сьогоднішній день у Полтаві створено 230 ОСББ.

Олег Тертишник, голова Асоціації підтримки ОСББ

- Головна мета – навчити людей правильно управляти в своєму будинку, тобто, надати розуміння, що таке ОСББ, як у ньому проходять всі процеси, і які є моделі функціонування ОСББ.

Організатори переконані: для покращення якості функціонування ОСББ необхідно підвищити рівень обізнаності управителів в питаннях проваждення принципів енергозбереження в житлових будинках міста. Серед тренерів – гість зі Львова Володимир Бригілевич. 

Володимир Бригілевич, голова правління Львівської ГО «Центр дослідження місцевого самоврядування»

- Голова ОСББ повинен опрацювати всі тематики самотужки, це важко. Тому такі семінари є вкрай необхідні для того, щоб покращити якість обслуговування будинку, щоб він розумів всю проблематику, і щоб знав, якими шляхами розв’язувати проблеми.

За словами організаторів, це не останній тренінг. Вони й надалі планують навчати представників місцевих ОСББ.

Стрічка новин