Понеділковий суботник

Полтавці взялися приводити до ладу Авіамістечко. Нагодою скористалися у робочий день: доки діти у школах та садках, першим оновили майданчик у парку, що поблизу поліклініки. До свята Великодня активісти закликають усіх долучитись до прибирання і зробити кращими не тільки власні двори, а й місто вцілому.

Ще 10 років тому тут були розвалини від початого будівництва і пустир. 

Юлія Явір, жителька мікрорайону Браїлки

- Тут, звичайно, було жахливо. Люди тут випивали, смажили шашлики, тут дуже брудно було. І своїми силами жителі мікрорайону намагалися привести його до ладу, але нічого не виходило. 

Лише у 2008 році, розповідає Людмила, яка живе тут все життя, звели поліклініку і з'явився цей парк з дитячим майданчиком.

Людмила Прокоп'єва, жителька Авіамістечка

- Погляньте, який чудовий майданчик, який оновлюється. І як приємно тут гуляти молодим мамам з дітьми. Шкода, що ця лікарня була збудована вже тоді, коли наші діти виросли. Мені дуже хочеться, щоб територія містечка знову стала, наче оазис у місті Полтаві. Цей район вартий того, аби про нього піклувались.

За традицією наших батьків, які завжди наводили лад у своїх подвір'ях, до Великодня прибрати місто взялися полтавські депутати команди Андрія Матковського.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Я пам'ятаю, як в Авіамістечку ми відкривали перший майданчик. Зараз їх 200 в місті. І крок за кроком ми маємо відремонтувати всі майданчики. Але полтавці нам мають допомагати. Всі ми дуже хочемо, щоб Полтава була дуже чистенька, щоб були гарні умови. Та, що б ми не казали, самі комунальні служби у кожному дворі, під'їзді, на кожному майданчику не зможуть навести порядок.

Вони вийшли у понеділок навести лад на цьому майданчику по Петра Юрченка, 1, і закликають полтавців долучитися до прибирання та благоустрою міста.

Майя Матвеєва, депутат Полтавської міської ради

- На цьому майданчику вони не тільки розвиваються фізично і спортивно, а ще й вчаться спілкуватись, розвивають свої комунікативні навики. І буде дуже приємно, коли діти у другій половині дня прийдуть і побачать пофарбований, відремонтований свій дитячий майданчик.

Кажуть, поки діти у садочках та школах, дорослі мають таку нагоду. Нині на суботнику – депутати міської, районних рад – представники команди Андрія Матковського, та мешканці Авіамістечка. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Через місяць Авіамістечко не впізнають вони. Бо техніка комунальна зараз Браїлками займається, прийде сюди, і всі дороги, тротуари, в Авіамістечку зроблять ремонт. А ця поліклініка, яку за нашої ініціативи і будували, коли я був міським головою, має проблему із входом. На останній сесії виділені кошти, і за декілька місяців буде зроблена реконструкція.

А майданчик, коли фарба висохне, мають ще й наповнити піском.

Стрічка новин