У Полтаві визначили переможців змагань Зимового чемпіонату Подільського району

Серед 11 аматорських команд міста обрали 4 кращих, які отримали кубки і грошові винагороди.

З 19 листопада у Полтаві проходили змагання Зимового чемпіонату Подільського району серед 11 аматорських команд міста. Оргкомітет змагань очолив депутат Полтавської міської ради Сергій Луценко.

Сергій Луценко, депутат Полтавської міської ради

- Цей турнір потрібен. Бо це пропаганда здорового способу життя і пропаганда українського футболу. На наших змаганнях наймолодшому учаснику 16 років, найстарший – 55 років. Участь взяло 210 чоловік.

Учасники зізнаються, що гра була напруженою, бо всі команди виявилися сильними суперниками. Перше місце у змаганнях здобула команда «Поділ», друге – «Тантал», 3 місце посіла команда «Максимум», а четверте «Фенікс». Команди, що посіли перші 4 місця, отримали кубки і грошові винагороди. Кожного гравця перших трьох нагородили медалями.Традиційно на змаганнях визначають кращого бомбардира, воротаря і віце-воротаря. Їх нагородили почесними грамотами і вручили приємні подарунки. 

Сергій Сивуха, кращий бомбардир 

- Наша команда виграла перше місце, я став кращим бомбардиром цього чемпіонату. Дуже приємно. Забив 17 м'ячів. Дякую організаторам, команді і всім.

Привітати переможців і учасників змагань приїхали полтавські представники Соціал-демократичної партії Валерій Прядко і Олександр Шамота. 

Валерій Прядко, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) у Полтавській обласній раді

- Дуже важливо і потрібно підтримувати і депутатам, і владі масовий футбол. От те, що ми зараз спостерігаєм, – це розвиток масового спорту в місті Полтаві. Це дуже важливо, бо це здоров'я, це заняття людей, це інтерес і адреналін. Я сам дуже люблю грати в футбол і граю до сих пір.

Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) у Полтавській міській раді

- Я впевнений в тому, що подібні турніри потрібно робити окремо в кожному районі. Це можливість для того, щоб люди не сиділи вдома, люди займались активно спортом, люди займались своїм здоров’ям задля того, щоб нація була більш здорова. Ми завжди підтримували і будемо підтримувати подібні заходи не тільки на рівні партії, а й своєю участю.

Стрічка новин