Великодні приготування

Поки батьки закуповують борошно та штучні квіти, малеча розфарбовує яйця, бере участь у майстер-класах та вивчає тематичні пісні до православного свята.

Передчасний Великдень. Хоч пасок тут не печуть, та яйця вже розфарбовують. Писачок, віск та різнокольорові барвники – застосовують все, щоб писанка вдалася.

Альона Решетнікова, бере участь у майстер-класі 

- Я його розфарбувала червоним. Я намалювала 2 сонечка та сердечко.

Писанку ще не зробила, але намалювала. Єва каже: «Вчитель радив використовувати яскраві кольори, бо весна». Тож так і зробила.

Єва Слєдкова, юна художниця 

- Надихалася тим, що створювала візерунки і поєднували їх між собою. Треба вкладати любов та всі радісні емоції.

«Пасхальна тема – одна з улюблених у дітей» – зізнається керівник арт-студії. Підготовка до Великодньої виставки тривала кілька тижнів. На першому етапі діти знайомились з народними звичаями, візерунками та символами. На другому – фантазували, на третьому – малювали. 

Юрій Бернацький, керівник арт-студії «Художник»

- Ми намагаємось, щоб це не були якісь штампи – яйця і паска. Ми малюємо весну, малюємо пташок, квіти, усміхнених дітей та батьків. Маю надію, що вони ці емоції приносять додому і діляться ними.

Майстер-клас та виставка малюнків, як бонус – святковий концерт. Тут грають на скрипках та піаніно, співають пісні. Об’єднує цих артистів тематика виступів. Вона великодня.

Серед виступаючих – і ці дівчата. Вони займаються вокалом вже 2 роки. Відспівали десятки концертів, але за тематикою цей найближче. «Більш нагадує сімейне свято» – кажуть вокалістки.

Лідія Шугайло та Юлія Саєнко, учасниці вокальної студії «Країна мрій»

- Коли співаєш цю пісню, то одразу згадуєш, як готуєш з мамою писанки та паски. Пісню співати дуже легко. Це тематика дуже сімейна та емоційна.

Нагадаємо, цьогоріч святкуватися православна Пасха буде 16 квітня. 

Стрічка новин