Уряд не підвищуватиме пенсійний вік – Гройсман

Уряд не підвищуватиме пенсійний вік – Гройсман

Урядовий варіант пенсійної реформи не передбачає збільшення пенсійного віку. Натомість плануються інші заходи для створення бездефіцитної пенсійної системи. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в парламенті.

"Я з усією відповідальністю заявляю, що після того, як уряд внесе варіант пенсійної реформи, який, підкреслюю, не передбачає підвищення пенсійного віку, а передбачає інші заходи, які дозволять побудувати справедливу та бездефіцитну систему, уряд проведе перерахунок пенсій для українських громадян, досить суттєвий", - сказав Гройсман.

Прем'єр також закликав депутатів припинити спекулювати на темі пенсійної реформи й залякувати українців і "почати називати речі своїми іменами".

Напередодні в ефірі одного з телеканалів міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що уряду вдалося переконати МВФ у відсутності необхідності підвищувати пенсійний вік до 63 років.

"Ми вважали це неприйнятним у нашій країні в даний момент і запропонували інший варіант вирішення цієї проблеми. Дискусії тривали чотири місяці. Нам вдалося знайти рішення цього питання без підвищення загального пенсійного віку", - сказав міністр.

За його словами, загальний пенсійний вік для чоловіків і жінок в Україні становитиме 60 років.

Нагадаємо, за меморандумом між Україною та МВФ Верховна Рада повинна схвалити пенсійну реформу до кінця квітня 2017 року. Реформа набуде чинності з 1 січня 2018-го.

Стрічка новин