«Мыс Доброй Надежды» прокинувся від зимового сну

З віниками та граблями у руках сезон на ньому відкрили співробітники компанії «Надежда». Щорічний суботник цього разу відвідало більше 140 її працівників.

Компанія «Надежда» має гарну традицію: навесні виходити на суботник. Офісні працівники не бояться брудної роботи. Сміливо йдуть на боротьбу зі сміттям.  

Ірина Худолій, бухгалтер ПП «Компанія «Надежда»

- Все подобається. Дуже добре, що ми збираємося, всім колективом працюємо, щоб наш «Мис» був гарним, щоб тут всі відпочивали.

Цього року до суботника долучилося 140 осіб. Робота знайшлася для всіх: прибрати торішнє листя, підрізати гілки дерев, зібрати побутове сміття, що залишилося від туристів. «Мыс Доброй Надежды» - одне з найулюбленіших місць відпочинку полтавців. Аби воно залишалося таким і надалі, переконані учасники суботника, варто підтримувати чистоту тут і на прилеглій території. 

Віктор Батраченко, директор ПП «Компанія «Надежда»

- Господь Бог дивиться там зверху і думає: «Я вам дав землю таку красиву, річку, ліси, а ви приїжджаєте, і так безсоромно з цим поводитеся». І я думаю, чому ми все це робимо? Ми все це робимо зі страху, щоб нас Господь Бог не наказав.

Пластиковий посуд, обгортки, пляшки, знайдені на берегах Ворскли, 1,5 км за течією та 5 - проти (до Слинкового Яру) швидко переміщаються у сміттєві пакети борців за чистоту. Дивлячись на ці об'ємні купи непотребу, працівники «Надежди» мають, що сказати туристам.

Тетяна Юрченко, керівник відділу корпоративних продаж ПП «Компанія «Надежда»

- Я хочу, напевно, побажати нашим відпочиваючим, щоб вони дотримувалися чистоти, тому що все-таки це природа, це екологія, це те, чим ми дишимо, де гуляють наші діти.

За кілька годин роботи територія самої бази та поблизу неї просто сяяла чистотою. А працівники компанії вкотре продемонстрували справжню командну роботу - із поставленим завданням впоралися швидко та якісно. База відпочинку вже готова приймати перших туристів.

Віктор Батраченко, директор ПП «Компанія «Надежда»

- Менеджери зібралися такої успішної компанії і показали людям, що якщо вони можуть над собою такі зусилля зробити і зробити чистим, яким же вони продуктом торгують. Звичайно, чистим, справжнім.

Але в той же час цьогорічне прибирання приємно здивувало співробітників компанії «Надежда».

Олександр Крачко, начальник відділу маркетингу і реклами ПП «Компанія «Надежда»

- Помітили таку тенденцію, що все менше і менше сміття накопичується на берегах, де відпочивають полтавці. Ви знаєте, з такою тенденцією дуже скоро і суботники в нас закінчаться. Все менше люди смітять, напевно, чомусь ми їх вчимо. І я думаю, що такими кроками, починаючи з себе, показуючи на своєму прикладі, ми такими кроками будемо рухатися в Європу.

Стрічка новин