Цього року спортивні школи міста отримають майже 25 млн гривень

Кошти підуть на проведення капітальних та поточних ремонтів. У другій спортивній школі олімпійського резерву діти вже тренуються в оновлених залах. Тут полагодили не лише самі приміщення, а й замінили вікна, електро- та водомережі. Чи задоволені юні чемпіони новими умовами, в яких проходять тренування, дізнавалися наші кореспонденти.

Олексій Бугаєвський вже шість років займається волейболом. У цей спорт прийшов по стопах свого батька.

Олексій Бугаєвський, займається волейболом

- Мене він раз повів на своє тренування, і мені дуже подобався цей спорт, і я вирішив піти далі. І я почав займатися цим спортом.

Олексій, як і сотні інших юних полтавців, відвідує другу спортивну школу, яка спеціалізується на баскетболі та волейболі. Нещодавно цей заклад пережив капітальний ремонт.

Андрій Петренко, директор КЗ ПСДЮСШОР №2

- В минулому році в жовтні місяці ми святкували 55 років нашій спортивній школі. Це – найперша школа спортивна, яка була заснована у місті Полтава. Дитячий спорт в місті практично розпочався з нашої школи. До цього практично 50 років ніяких ремонтів не робилося капітальних.

Те, що зробили, та як, цього дня особисто перевіряє міський голова Олександр Мамай. З полтавського бюджету на ремонт другої спортивної школи виділили півтора мільйона гривень. Зробили, каже мер, усе, аби діти тренувалися у комфортних умовах.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Ще декілька років тому я прийшов у цю залу взимку, то в цій залі було +8 градусів. Для дітей, безумовно, це дуже холодно. І сьогодні ми не просто зробили ремонт, ми відремонтували покрівлю, ми зробили пластикові вікна енергозберігаючі.

Зміни в оновлених залах своєї школи спортсмени вже встигли оцінити.

Каріна Сіряцька, займається волейболом

- Просто, коли не було ремонту, підлога була не пофарбована, боляче було падати і лікті здиралися, а зараз пофарбували, і нормально стало.

Олексій Бугаєвський, займається волейболом

- В залі стало набагато тепліше, набагато комфортніше займатися волейболом, баскетболом.

Створені умови, кажуть у закладі, не лише дозволяють якісніше проводити тренування, а й влаштовувати на базі другої спортивної школи змагання всеукраїнського рівня. 

Стрічка новин