В Україні припинили роботу кілька теплоелектростанцій

В Україні припинили роботу кілька теплоелектростанцій

ТЕС працювали на антрацитовому вугіллі. В "Укренерго" запевняють, що ситуація повністю контролюється.

У четвер, 6 квітня, в Україні призупинили роботу Придніпровська, Трипільська та Зміївська теплоелектростанції (ТЕС). 11 квітня паузу в роботі зробить також Криворізька ТЕС, повідомив голова держпідприємства "Укренерго", яке контролює електромережі в країні, Всеволод Ковальчук. За його словами, усі теплоелектростанції працюють на антрацитових марках вугілля.

Як наголосив Ковальчук, відключення Придніпровської та Трипільської ТЕС відбулись у робочому режимі. Служби дотримуюються графіка навантажень енергосистеми, а не в екстреному порядку їх відключають за наказом диспетчера, підкреслив він. "Аналогічна ситуація відбувається на Зміївській та Криворізькій ТЕС, які працюють на вугіллі антрацитової групи. Ці станції також технологічно готові до припинення генерації електроенергії", - зазначив Ковальчук на своїй сторінці у Facebooк.

Він додав, що зараз Об'єднана енергосистема України працює в стабільному режимі і ситуація повністю контролюється. Пікові навантаження покриваються за рахунок вугілля газової групи, а також ГЕС і ГАЕС. Ковальчук запевнив, що період вимушеного простою ТЕС планується використовувати, щоб накопичити вугілля до літнього сплеску навантажень в енергосистемі, а також для виконання ремонтів. У разі позаштатної ситуації в енергетиці блоки будуть оперативно включені в роботу.

Як відомо, з 21 березня також припинено роботу Слов'янської ТЕС.

Стрічка новин