Юні музиканти складати іспит перед своїми батьками та вчителями

У Міському будинку культури відбувся звітний концерт Другої музичної школи імені Володимира Шаповаленка. Упродовж року вони старанно вчилися, аби на цій великій сцені вразити глядачів.

Музиканти та вокалісти цього дня виступають на сцені Міського будинку культури. Вихованці другої музичної школи звітують про те, чому встигли навчитися за рік. Комусь у цьому допомагає акордеон, комусь – фортепіано, а декому – народні інструменти. 8 років працює з бандурою Надія.

Надія Герасименко, вихованка Дитячої музичної школи №2 ім.В.Шаповаленка

- Бандура – це, напевно, як частинка мого життя. Я була вже на багатьох конкурсах. Я завдяки музиці побувала вже в Кіровограді, зараз збираюся на Міжнародний конкурс в Харкові. Ще збираюся поїхати до Львова.

Участь вихованців у конкурсах та фестивалях – неодмінна частина навчання у музичній школі. 

Катерина Передерій, викладач Дитячої музичної школи №2 ім.В.Шаповаленка

- Багато в нас учнів виступають на всеукраїнських, міжнародних конкурсах, на всіх інструментах, не тільки по класу бандури. І стали вже лауреатами і міжнародних конкурсів. Наших випускників багато навчається у музичному училищі, далі – в консерваторії стають вже гарними музикантами, а це для вчителя дуже приємно, що ти з отієї маленької дитинки виховав професіонала.

На урочистий вечір талантів завітали шанувальники юних полтавських музикантів, рідні й близькі, представники галузі культури та міський голова Олександр Мамай.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Приємно те, що на сьогоднішній день в наших школах займається понад 5 тисяч дітей. Найголовніше завдання і мене, як міського голови, і всієї нашої територіальної громади, щоб якомога більше дітей займалися спортом, мистецтвом, наукою, щоб якомога менше дітей знаходилося на вулиці.

Мер міста на концерті – не з порожніми руками. 

- Я прийняв рішення, поспілкувався з депутатами, вони мене підтримали, і ми виділили на оснащення, на ремонт, на заміну пластикових вікон, на придбання музичних інструментів, які теж необхідні сьогодні нашій школі, 1,5 млн гривень.

Нині у музичній школі працює 6 відділень, на яких навчається 465 учнів, створено 17 учнівських творчих колективів, в яких налічується понад 400 учасників.

Стрічка новин