У Полтаві офіційно відкрили Школу з основ підприємницької діяльності

Її мета – залучення молоді до підприємницької діяльності, організація зайнятості молоді шляхом відкриття власних справ, а також створення нових робочих місць у місті та області.

У Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського відбулося офіційне відкриття Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес». Восьмий рік поспіль цей захід організовує комунальна установа «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради. 

Вікторія Каюн, в.о. директора комунальної установи «Обласний молодіжний центр» 

- Основна мета цього проекту – це залучення молоді до підприємницької діяльності. Скоріш за все, такий освітній простір створений для них для того, щоб отримати якісь навики, практичні знання для того, щоб втілити свої ідеї в життя.

Своїми знаннями з молоддю ділитимуться полтавські підприємці та бізнес-тренери. Рустам Ніязов розповідатиме учасникам про підбір, навчання та розвиток персоналу, адже він – спеціаліст саме в цій галузі. 

Рустам Ніязов, бізнес-тренер 

- Для молодих підприємців тема є необхідна, оскільки є бізнеси, які вже відкриваються з найманими робітниками, тому потрібно знати і законодавчі норми щодо працевлаштування, і знати сучасну ситуацію на ринку праці, володіти методами підбору, розуміти процес підбору персоналу.

Серед тренерів – організатор Полтавського Напівмарафону Дмитро Геращенко. Чоловік говорить: прийшов для того, щоб мотивувати молодь.

Дмитро Геращенко, тренер 

- Молодь хоче мотивації, хоче знайти десь цю мотивацію, зрозуміти, як ідею закласти в бізнес, що їх чекає, які бар’єри на шляху до власної справи. Власне, над цим сьогодні будемо працювати.

У залі бібліотеки зібралися випускники професійно-технічних, вищих навчальних закладів, непрацююча молодь, а також підприємці, які мають певний досвід. Один з учасників – Віктор Волощенко, редактор суспільно-політичних програм обласного радіо. Чоловік вирішив взяти участь у проекті задля того, щоб отримати нові, корисні знання у сфері бізнесу, які б допомогли йому у майбутньому реалізувати свої плани.  

Віктор Волощенко, учасник 

- Є ідея створити щось таке, щоб це була як додаткова робота. Наприклад, те, що я роблю в майстерні, потім відкрити свій магазинчик подарунків цікавих, або щось подібне. Або, наприклад, своїм вчителям допомогти із організацією цієї справи. Хочу тут отримати новий досвід і допомогти якось їм.

Навчання у такій школі безкоштовне. Окрім корисних знань, випускники школи отримають сертифікати учасників.

Стрічка новин