Поблизу Горішніх Плавнів китайці побудують міст через Дніпро

Фахівці однієї із азійських компаній відвідали місце, де буде зведено майбутню конструкцію. За попередніми розрахунками, міст повинен з’єднати район залізничної станції «Редути», що неподалік Горішніх Плавнів, та село Чикалівка, що в Кременчуцькому районі. Можливі варіанти його розміщення та проект разом з китайськими партнерами обговорював очільник Служби автомобільних доріг в області Володимир Трояновський.

Невдовзі на цьому місці з'явиться міст. Він з'єднає район залізничної станції «Редути», що неподалік Горішніх Плавнів, та село Чикалівка, що в Кременчуцькому районі. Це місце найкраще підходить для майбутнього мосту, кажуть фахівці. Адже ширина річки тут найвужча – близько 750 метрів. Плюс гранітні береги дозволяють поставити міцні опори. Проте наразі розглядаються три варіанти цієї конструкції.

Іван Войтович, генеральний директор Інституту комплексного проектування об'єктів будівництва

- Буде міст з опор, підвісний, який є пріоритетним. Другий варіант буде з опорами, і третій варіант - теж з опорами, просто різні конструкції. Переваги моста з прольотом, без опор на воду в тому, що нам можна буде перейти з берега на берег, не торкаючись води і тих комунікацій, які в тій воді є. А там, можливо, є і газо-, і нафтопроводи, можливо, ще якісь комунікації.

Допомогти зі зведенням мосту українським фахівцям мають наміри китайські партнери. Між Укравтодором та компанією «China road and bridge corporation» підписаний Меморандум про співпрацю. У 2009 році корпорація побудувала найдовший міст у світі, який з'єднав через океан міста Шанхай і Нінбо, а зараз готова створити споруду на Дніпрі.

Ванг Денбін, голова технічної групи представництва «CRBC» 

- Компанія відкрита до співпраці з місцевими партнерами як в плані проектування, так і в плані будівництва. І модель нашої роботи за кордоном - це максимально залучати місцевих підрядників до виконання робіт для того, щоб край, де ми працюємо, розвивався ще більш динамічно.

На сьогодні існуючий міст через Дніпро в Кременчуці має лише дві смуги руху для автомобільного транспорту. Він був відкритий в 1949 році, а його опори збудовані ще в 1872. В середньому через нього проїжджає понад 15 тисяч транзитних автомобілів, більшість з яких - вантажівки. 

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- На сьогоднішній день з зоною АТО у нас дуже збільшився потік перевезень через нашу область. Вона є вже однією з великих логістичних, і на сьогоднішній день в бік міста Кременчука буде за добу заходити до 20 тисяч перезавантажених автомобілів, що, в свою чергу, буде руйнувати не ільки інфраструктуру міста, але в тому числі – і житлові масиви.

На даний час представники китайської корпорації готують інженерні рішення та пропозиції на технічну раду Укравтодору, після якої буде обрано найкращий варіант та визначені джерела фінансування, а також підрядні організації. Наприкінці квітня її представники обіцяють надати і попередні розрахунки будівництва мостової споруди.

Стрічка новин