Мінімальна санітарна житлова норма на одну особу складає 13,6 кадратних метрів

Більше 42% українців проживають у непридатних для життя умовах. Як вирішити цю та сотні інших проблем, запропонувала Юлія Тимошенко, розробивши програму стратегічного розвитку країни, яку презентувала 1 сепня в Українському Домі. Складається вона з 12 ліній прориву. Лідер БЮТу говорить, що її реально втілити в життя можна за 3 роки.

Лідер болку Юлія Тимошенко говорить, що програма стратегічного розвитку країни не робилася під чергову виборчу кампанію, а зібрала весь досвід партійців як у владних структурах, так і підприємницькій діяльності.

Програма складається з 12 ліній прориву, на думку БЮТівців, має охоплювати всі сфери життя. Починаючи від інтернету до кожної оселі, іпотечного кредитування для молоді під 2-4% річних, закону про мінімальний вплив власників засобів масової інформації на редакційну політику і збільшення заробітних плат журналістам, до конституційних змін, створення дисциплінарних комісій у судах та антикорупційної політики.

Згідно зі світовими показниками, за рівнем корупції в економіці Україна знаходиться на 53 з 55 місць. Юлія Тимошенко пропонує прийняти закон про рахунокову палату, який надасть їй надзвичайно широкі повноваження, і яка вестиме жорсткий контроль саме за чиновниками. Покарання ж за корупційну діяльність Юлія Тимошенко пропонує збільшити аж до довічного ув'язнення.

Концепція українського прориву пропонує відмовитися від оцінювання рівня життя за показниками ВВП чи мінімальної зарплати. Юлія Тимошенко «за» те, щоб стовідсотково скасувати податок на додану вартість, який, за її словами, ряд сильних країн світу або не використовує, або збирається скасувати.

5 серпня на Всеукраїнському з'їзді блоку програма стратегічного розвитку країни буде прийнята за основу, але не за ідеал, говорить Юлія Тимошенко. Одразу по прийнятті вона буде відкрита для обговорення. Почитати ж програму можна буде на всіх сайтах блоку.

Стрічка новин