У Полтаві за 15 млн гривень відремонтують дахи

Нині роботи із їхньої реставрації вже розпочалися. Торік у нашому місті відремонтували 200 покрівель. У поточному році цю планку міська влада знижувати не планує.

Будинку по вулиці Кучеренка – майже 30 років. Його дах вже давно чекав ремонту, кажуть місцеві мешканці. Пані Любов живе на останньому поверсі, і як ніхто знає про те, що покрівля – у жахливому стані.

Любов Каплата, мешканка будинку

- Добре, що техповерх є. Там скільки всього ми підставляли ванночки, скляночки, мисочки, каструльки. Чого тільки не було. Текла в нас по стінках. Я живу з дітьми і онуками, то вже ми боялися, що і електрикою може ударити.

Зараз на будинку, де мешкає пані Любов, працюють робітники. Не чекаючи літа, із перших теплих днів весни у Полтаві стартував сезон ремонту дахів. На ці потреби із міського бюджету спрямують 15 млн гривень. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Тільки за останні 2 місяці я особисто як депутат отримав 65 колективних заяв від полтавців. І дійсно, будинки, які будувалися 50-70 років тому, вони потребують капітального ремонту.

До питання ремонту покрівель цього року, говорить Андрій Матковський, змінили підхід. Реконструкцію вирішили проводити комплексно.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Не має бути, як було раніше: гарячу воду відремонтували, холодну – залишили, що, може, через рік-два. Тобто, якщо ми прийшли в цей корпус, прийшли в цей будинок, якщо ми взялися, то не над одним під'їздом треба робити, треба робити по всьому будинку.

Роботи на полтавських дахах нині тривають у будинках по вулиці Кучеренка, Рєпіна, провулку Ломаному тощо. Загалом на ремонт житлового фонду міста цього року планують виділити 65 млн гривень. За ці кошти відремонтують покрівлі, підвали, під'їзди.

Стрічка новин