Теревені по темі й не по темі

Полтавцям запропонували гумористичний погляд на новини. В обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара минулої неділі організували зустріч у жанрі імпровізації. Ведучі разом із читачами обговорили останні події, що трапилися у місті, та додали до цього жарти й іронію.

Дивувати, аби відділити найважливіше. Найцікавіші новини з життя Полтави зібрали у бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара – аби обговорити їх з гумором. І влаштували нестандартні вихідні – «Недільні теревені по темі й не по темі». 

Наталія Рисенко, зав.відділом соціокультурної роботи обл.бібліотеки для юнацтва

- У наших заходах беруть участь не тільки бібліотекарі, а й наші читачі. Вони своїм гумором, своїми цікавинками підказують нам, і разом з нами творять чудеса.

Читачів до своїх заходів залучають в бібліотеці не вперше. На такі  обговорення намагаються збиратись хоча б раз на місяць, розповідає автор ідеї Андрій Осадчий.

Андрій Осадчий, ведучий

- Сьогоднішній наш захід називається «Don't worry... be happy!». Це така собі полтавська адаптація німецького формату «7 page». Тобто, ми сьогодні підсумовуємо всі новини, які сталися в березні. А за можливості – з гумором, з гарним настроєм, з музикою.

Тут – четверо ведучих та двоє запрошених гостей. До обговорення долучаються і глядачі.

Буде в основному імпровізація, відкривають секрет ведучі. Готувались до зустрічі мінімально. Решта ідей з'явилися вже ближче до початку шоу. 

Антон Нестеренко, музичний діяч і поет

- Сьогодні я тут з друзями, бо ми любимо погуморити, любимо зібратися і посміятися. Всі ми знаємо, що гумор «скидає» важливість проблеми. Він просто нищить систему. Якщо ти смієшся над системою, то вона тебе не може зачепити.

До нинішнього шоу потрапило привітання обласних керівників із 8 Березня.

Є у шоу вже і свої постійні глядачі.

Леся, глядач

- Тому що знаю: вони завжди у такому цікавому нестандартному форматі відбуваються. Цікаві люди, цікаві теми відкривалися. Все на позитиві, завжди виходиш звідси з гарним настроєм.

Стрічка новин