Біля Мазепи та під відкритим небом: у неділю полтавці молилися разом з усією Україною

Спільна молитва відбулася в обласних центрах по всій державі. Віряни різних конфесій просили перемоги над агресором і встановлення справедливого миру.

15 година неділі. Пам'ятник Івану Мазепі. Тут полтавці проводять спільний молебінь.

Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП

- Хай Господь зміцнює наших воїнів, і я вірю, що обов'язково ми переможемо і ми змінимо це становище. Віримо, що наша молитва почута буде Господом. Ми віримо, що наша молитва стане запорукою і змін наших.

По всій Україні одночасно віруючі здійснюють молитву. Закликали до неї у Всеукраїнській раді церков і релігійних організацій. Моляться за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру і в Полтаві. Учасники зібрання кажуть: цифри постраждалих на війні не тільки страшні, а й зворушливі.

Юрій Кролевський, настоятель греко-католицької парафії Пресвятої Тройці у м. Полтава 

- Мені довелося чути статистику з зони АТО. Один журналіст сказав, що за сьогоднішній день загинув тільки один боєць... То цей один, можливо, син якоїсь матері. Можливо, чоловік якоїсь жінки. Цей один, можливо, батько якоїсь дитини.

Приєднуються до молитви матері загиблих в АТО і звичайні перехожі. Крім припинення війни просять звільнення полонених і в’язнів, просять за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від окупації, за біженців та вимушених переселенців.

Олег Овсій, єпископ церков євангельських християн-баптистів у Полтавській області 

- Бог каже: я почую тих, хто до мене волає вдень і вночі. Хтось це робить, волаючи вдень і вночі. Ми робимо групами. Сьогодні ми захотіли об'єднатись з тим, щоб мир прийшов у нашу країну.

Понеділок полтавців закликали провести у суворому пості та в молитві.

Стрічка новин