Сьогодні в центрі міста розгорівся черговий конфлікт навколо «Газетного ряду»

Металевими стінами знову закрили прохід арки. Поки проводились ці роботи, «Газетний ряд» заблокували з обох боків чоловіки у формі без розпізнавальних ознак.

Форма без розпізнавальних знаків, бронежилети, гумові дубинки та державний прапор у якості шеврона – чоловіки у такому вигляді сьогодні оточили «Газетний ряд». Доки одні встановлюють чергову металеву стіну, інші не підпускають нікого до арки. 

Андрій Дємідов, голова ОСББ по вул.Соборності, 27  

- Приватна фірма згідно договору називається «Скорпіон-2016». Ось вони зараз забезпечують віджим арки для того, щоб місцеві мешканці не могли через неї пересуватися, і для того, щоб місцеві мешканці не могли заподіяти зупинку будівельних робіт.

Почути коментар від охоронної служби нам так і не вдалося, адже їх командир категорично відмовився говорити з журналістами та переховувався за спинами охоронців. 

В’ячеслав Кущинський, юрист 

- Надійшла інформація. Вона перевірена, є в ЗМІ, що один з охоронців, який стояв на тій стороні, якого вже прибрали, коли почули – це Дмитро Горовецький, фігурант у кримінальній справі по факту масового побиття підприємців та нищення майна на ринку, що на Харківському масиві, це в Києві. Місяці два тому була інформація, що люди з Кременчука, ось одна із цих осіб зараз працює в цій охоронній фірмі. Ми чудово бачимо, яка охоронна фірма тут присутня.

Представник з боку забудовника Максим Пістряк запевнив, що наразі виконується зведення тимчасової стаціонарної споруди згідно з документацією, яка погоджена рішенням сесії міської ради. Чоловік розповідає, що з їх боку були спроби урегулювання цього конфлікту. 

Максим Пістряк, представник ФОП Степаненка В.В.

- Ми пропонували сприяти в тому числі виконанню капітального ремонту будівлі, покрівлі будівлі, каналізації, яка тут дуже у поганому стані. Ми пропонували заасфальтувати двір. Це питання, як мені склали ОСББ: «Мы обсудим», але після цього сталася подія 17 березня, коли знесли все, що було раніше побудовано. Я всіляким чином намагаюся в першу чергу домовитися.

Як відомо, 17 березня обурені полтавці позбулися споруд, якими забудували арку в будинку, що по вулиці Соборності, 27.

Ірина Мельник проживає у будинку від народження. Квартира жінки розташована прямо над аркою, за яку боряться місцеві жителі.

Ірина Мельникова, жителька будинку 

- Ось охоронна служба влетіла сьогодні, як загарбники, з двох сторін перекрили арку, за ними під'їхали машини, які моментально розвантажили. З усіх боків збіглося людей 20, почали швиденько все це розвантажувати, і знову все ставити і зварювати. З жителями нашого будинку ніхто не говорив, не зустрічався.

Жінка розповідає, що вони неодноразово зверталися до місцевої влади, та все – безрезультатно. 

Ірина Мельникова, жителька будинку 

- Ходили ми ще в минулому році з приводу арки і її рейдерського захоплення до мера міста Олександра Федоровича. Він на зустрічі з нами говорив, що він за людей, за нас обома руками, і, як бачите, нічого не зробив. До нас сюди жодного разу так і не прийшов.

Що тепер чекає на забудовану металевими стінами арку, наразі невідомо. Та жителі будинку запевняють, що боротимуться за неї до останнього.

Стрічка новин