Надзвичайники ділилися секретами своєї роботи із дітьми

Рятувальники різних районів Полтавської області відвідали шкільні та дошкільні навчальні заклади. Малечу вони застерігали від небезпек, які можуть виникнути через дитячі пустощі.

На подвір'я цієї школи приїхала пожежна машина. Біля неї для учнів проводять заняття рятувальники. Надзвичайники розповідають про свою роботу, дають малечі приміряти спорядження пожежних та самим загасити уявну пожежу. Що потрібно робити, аби не виникло біди із вогнем, діти кажуть, вони знають.

Олександра

- Потрібно обережно користуватися приладами в будинку. Якщо виходиш з будинку, потрібно вимикати все з розетки. Не потрібно гратися без дорослих сірниками. І взагалі – не гратися з вогнем.

Владислава

- Якщо ми підемо гуляти в ліс і розпалимо там багаття, обов'язково потрібно його загасити, тому що це може призвести до пожежі.

А щоб діти закріпили знання, отримані на уроках з безпеки життєдіяльності, а також інформацію із сьогоднішнього заняття з рятувальниками, співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій вручили їм тематичні листівки та пам'ятки.

Стрічка новин