«Гумор і Космос» – під такою назвою пройшла ще одна виставка карикатур

Головна тема малюнків – гумористичне представлення Космосу та авіації. Захід провели у Полтавському музеї авіації і космонавтики спільно з Творчим об'єднанням «Карлюка».

«Гумор і Космос» – виставка карикатур, яку вже вдруге проводять у Полтавському музеї авіації і космонавтики спільно з Творчим об'єднанням «Карлюка».

Михайло Шлафер, організатор Міжнародного конкурсу-виставки карикатури «Карлюка»

- Ця виставка – це наше намагання донести до глядача, зокрема, до полтавського глядача, що тема Космосу, тема авіації та гумору ідуть поруч, і коли є гумор, то всім від цього тільки добре.

Цього разу тут представили близько 30 робіт художників-карикатуристів з різних країн.

Андрій Пушкарєв, завідуючий Музеєм авіації та космонавтики

- Автори цих творів – всесвітньовідомі карикатуристи, які надали свої роботи до Міжнародного фестивалю «Карлюка», а роботи на авіаційну та космічну тематику експонуються у нашому музеї.

Небо, Космос і польоти – це те, про що можна жартувати, переконаний живописець Віктор Володько. Чоловік зізнається, що на подібній виставці вперше, та представлені роботи його дуже вразили. 

Віктор Володько, живописець

- Головне, що в кожній роботі повинен бути сенс, якась ідея. Якщо людина жартує, значить, вона живе. Якщо людина сміється, значить, вона відкидає все зайве та залишає головне. А головне – це ентузіазм в житті, прагнення жити.

Окрім карикатур, в рамках виставки представили роботи полтавського фотохудожника Ігоря Лотиша.

Стрічка новин