Музична школа №1 отримала від Олександра Мамая сертифікат на 2 млн. грн.

Загалом у школі навчається 767 дітей, а викладацький склад налічує понад 100 викладачів. Найкращі вихованці різних відділів закладу підготували звітний концерт, на який завітало чимало гостей.

Найстаріша та найбільша музична школа Полтави відіграла звітний концерт.

Євген Дудник, директор Полтавської дитячої музичної школи №1 ім.П.І.Майбороди

- Кожен концерт – це особливість, тому що це діти, вони особливі. Дитяча школа – це є сама особливість. І тому кожен концерт у нас особливий. Наші діти – найталановитіші.

У музичній школі №1 працює 7 відділів: фортепіанний, народний, народний-струнний, струнно-смичковий, відділ духових та ударних інструментів, естрадний і теоретичний. 767 учнів школи навчають більше сотні викладачів.

Лідія Верещака, викладач по класу баяна і акордеона

- Діти самі найкращі, найталановитіші. Наші діти дуже різні, як особистості, як музиканти. Але всі вони за мету мають відвідувати колективи і якнайкраще виступати на звітних концертах нашої школи.

Артем Свирид, учень школи

- Музична школа у нас гарна, добрі діти, добрі оркестранти. Мені дуже подобається ця школа. Дивлячись на інші школи, я дуже радий, що пішов саме в цю школу.

Підтримати молодих музикантів прийшов Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Сьогодні я пишаюся тим, що наші діти, діти міста Полтави, а також батьки, які проживають у нашому чудовому місті привозять нагороди, якісь премії із всеукраїнських змагань. І на всеукраїнському рівні, а можливо, колись і на світовому рівні будуть прославляти наше місто.

На думку мера, полтавська молодь не тільки розумна, а й талановита, тому необхідно заохочувати дитячі захоплення мистецтвом та розвивати їхні здібності. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Для того, щоб діти прийшли 1 вересня і почали займатися, виділили 2 млн грн на реконструкцію школи, на те обладнання, яке не вистачає, на музичні інструменти.

Сертифікат на суму 2 млн грн Полтавський міський голова Олександр Мамай урочисто вручив директору дитячої музичної школи №1 Євгену Дуднику.

Стрічка новин