У Полтавському національному технічному університеті лекції читають фахівці «Укргазвидобування»

Днями у навчальному закладі стартував цикл освітніх зустрічей із представниками цієї компанії. Відповідний меморандум про співпрацю ректор вишу та керівництво «Укргазвидобування» підписали у лютому цього року. Нині від співробітництва на папері переходять до справи.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка працює у напрямку розширення співробітництва із провідними нафтогазовидобувними компаніями України.

Богдан Коробко, перший проректор ПолтНТУ

- Ректор нашого університету велику увагу приділяє забезпеченню практичної складової підготовки наших студентів. Одним із прикладів такого співробітництва є підписання угоди, яке відбулося кілька місяців тому між ректором нашого університету і головою правління «Укргазвидобування». В рамках цієї угоди сьогодні відбувається зустріч наших студентів факультету нафти і газу та природокористування з заступником виконавчого директора з видобутку вуглеводнів компанії «Укргазвидобування».

Фахівці «Укргазвидобування» нині влаштовують лекції для студентів. Таким чином мають на меті популяризувати професію нафтогазовидобувника, а також поширити ті ідеї, які сьогодні втілює компанія на шляху до енергонезалежності.

Юрій Нагорняк, заступник виконавчого директора з видобутку ПАТ «Укргазвидобування»

- Я буду в основному сьогодні говорити про сучасну методологію нафтогазовидобувної компанії, як ця модель застосовується у західних компаніях, які процеси запущені. Буде короткий ввідний курс.

На зустрічі зокрема йшлося про цикл життя родовища, сучасні тенденції у видобутку вуглеводнів. Перша із запланованих лекцій отримала назву «Міжнародний досвід заради майбутнього», і присвятили її Дню геолога, який в Україні святкуватимуть цієї неділі.

Юрій Береза, радник директора ГПУ «Полтавагазвидобування»

- Загалом на весну заплановано 6 таких зустрічей. Це перша. Три буде проведено у стінах університету зі студентами університету, і три зустрічі заплановано зі студентами коледжу нафти і газу, який сьогодні також входить у структуру університету. Далі заплановані також наукові проекти зі студентами, наукові проекти з викладачами.

В університеті переконані: такі лекції – позитивний досвід для студентів. На них майбутні фахівці нафтогазовидобувної галузі зможуть отримати нові для себе знання.

Стрічка новин