«Три по 20»

«Три по 20», або як відзначила своє 60-річчя полтавська поетеса, фотограф і бібліотекар Галина Вовченко. З нагоди власного ювілею вона презентувала свій «Проект-трилогію».

З нагоди 60-річчя полтавської письменниці, фотографа та бібліотекаря в обласній читальні влаштували творчий захід, присвячений поетичній і фототворчості жінки. Організатором виступила сама ж ювілярка. 

Галина Вовченко, поетеса, фотограф

- Хочеться, щоб з нагоди мого 60-річчя було свято для усіх присутніх в залі. Я представлятиму сьогодні три свої міні-проекти, які увійшли в один великий. Я так і назвала його «Проект-трилогія».

До «Проекту-трилогії» увійшли: презентація пісні на вірш Галини Вовченко, фотопоетичний календар та презентація відео про новорічний проект ювілярки «Поетична ялинка», який складався з 14 заходів і проводився у Полтавській області. На свято завітав полтавський композитор, автор і виконавець багатьох пісень Володимир Раковський. Саме на його музику покладені вірші Галини Воченко. Та цього дня композитор прийшов з особливим подарунком для ювілярки.

Володимир Раковський, композитор 

- Сьогодні я приніс їй аж 6 пісень, і написав такий вірш: «За кожні 10 років, прожиті у любові, дарую я по пісні, нехай музика звучить, і зичу тобі, Галя, здоров'я, щастя долі, такої, щоб творила, і цінувала мить».

Володимир Раковський розповів, що з Галиною Вовченко знайомий з середини 90-х років, і неодноразово писав музику на вірші авторки. Колеги ювілярки також підготували деякі сюрпризи, це – фотоколаж та бібліографічний список літератури.

Марина Фьодорова, завідуюча відділом краєзнавства Полтавської обл.бібліотеки

- Відділ краєзнавства підготував бібліографічний список літератури, присвячений творчості Г.В.Вовченко. Тут зібрані всі видання Галини Василівни, це збірки поезій, а також інформація про Галину Василівну.

Бібліографічний список літератури призначений для широкого кола читачів. До списку увійшла література 1989-2017 років. Нинішній захід пройшов під назвою «П'ю серцем кожну днину», а це останні рядки з вірша, що увійшов до книги поетеси, яку незабаром видадуть.

Галина Вовченко, поетеса, фотограф

- Останній вірш, який закінчує цю книгу: «Живу, п’ю серцем кожну днину, бува гірку, бува ніяку, та я за всяку Богу дякую. До дна, до краплі, п’ю однаково. Щастя буть людиною».

Стрічка новин