«Десятка» – в дощовій каналізації, «шістка» – в асфальтній ямі

Полтавським водіям сьогодні не щастило. На вулиці Чорновола автомобіль провалився в «дощоприймач». За годину така ж ситуація спіткала водія на вулиці Харчовиків. Але причиною стало асфальтне покриття, чи-то його відсутність.

Багатофункціональний дощоприймач по вулиці Чорновола ліквідує не тільки стічні води, а й припарковані авто. 

Ростислав Гончаренко, учасник ДТП

- Рухався на своєму автомобілі по вулиці Чорновола від вулиці Героїв Чорнобильців. Вирішив припаркуватися, і провалився лівим колесом у яму.

Полісмени приїхали, факт ДТП зафіксували, акт склали. А водій і досі думає, як витягати своє авто з дощової каналізації, яка перетворилася в яму-пастку. Бо решітка, яка б мала бути, десь зникла.

Ростислав Гончаренко, учасник ДТП

- Під домкрат зараз дощечку підкладу та виїду назад. Служб у нас немає, ніхто не допоможе.

Патрульні поліцейські кажуть: випадки застрягань машин в ямах відбуваються все частіше. 3-4 виклики на місяць – вже норма. Проблема стоїть гостро, бо дороги мають не тільки аварійний стан, на них відсутні ще й попереджувальні знаки.

Едуард Дзюбан, інспектор патрульної поліції

- Ми дуже велику кількість люків і ям обгорожуємо своїми силами. Є виклики, на які ми приїджаємо і палички збираємо, огороджуємо червоною стрічкою.

Водій має наміри позиватися до суду за такий стан доріг. Але на кого?! Обласна служба автодоріг до цієї ділянки відношення не має. Територія знаходиться у власності територіальної громади. Опікуватися станом дороги мають міські комунальні служби. Залишаємо за управлінням житлово-комунального господарства право висловити свою думку в ефірі нашого телеканалу. 

Утім, на цьому дорожні пригоди вівторка не закінчились. По вулиці Харчовиків автомобіль провалився крізь асфальтне покриття.

Стрічка новин