Полтавські лікарні оновлюються

У міських закладах охорони здоров'я нині проходять капітальні ремонти. У 5-ій клінічній лікарні лагодять гінекологічне відділення. Частина приміщень вже готова приймати перших після оновлення пацієнтів, у решті – роботи виходять на фінішну пряму.

У вівторок вранці міський голова Полтави Олександр Мамай – із робочим візитом у 5 міській клінічній лікарні. Гінекологічне відділення цього медичного закладу зараз перебуває у стані ремонту. Роботи на першому поверсі майже завершені. Тут привели до ладу палати, оглядові, операційні, санітарні кімнати.

Юрій Сапєгін, завідуючий гінекологічним відділенням 5 МКЛ

- Коли людина заходить в хол, який обдертий, і йде в санвузол, де навіть важко себе привести до ладу, – це одне. І зовсім інше те, що ви бачили сьогодні, ремонт зроблений, приємно зайти скрізь. І коли хвора поступає на лікування і бачить це все, і в неї хороший настрій, то якість лікування краща, зрозуміло, терміни перебування в стаціонарі коротші.

На другому поверсі у частині приміщень ремонтні роботи – у самому розпалі. Кошти на їх проведення виділили із міського бюджету.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- На сьогоднішній день на ремонт і на деяке обладнання було сплановано понад 1 млн 300 тисяч гривень. В цьому році ми додали ще 300 тисяч гривень для того, щоб не просто обладнання, а ще й докупити меблі, докупити все те необхідне для того, щоб дійсно наша територіальна громада, якщо потрапить до цієї лікарні, щоб перебувала у комфортних умовах.

Меблі – окрема стаття видатків. У відділенні, кажуть, продовжується закупівля сучасних матраців та ліжок.

Юрій Сапєгін, завідуючий гінекологічним відділенням 5 МКЛ

- Будуть нові меблі, ми їх закуповуємо по ходу. Це не вирішується за один день. А те, що ви бачили, оглядові кімнати з новими меблями, тумбочки нові, ліжка нові в усіх палатах абсолютно, рецепшн зроблений. Далі меблі будуть ставитися в усі кімнати, які відремонтовані, тільки нові. Старі меблі, сказали, виносити їх взагалі, списуємо і виносимо з корпусу.

Загалом гінекологічне відділення 5-ої міської клінічної лікарні розраховане на 50 ліжок. Щороку його працівники приймають до 2 тисяч хворих. За рік тут відбувається до 300 операційних втручань.

Стрічка новин