Шокін судиться з Порошенком і Радою, щоб повернути посаду

Шокін судиться з Порошенком і Радою, щоб повернути посаду

Екс-генпрокурор України прагне повернення собі втраченої 2016 року посади. Відповідачами у позові Шокіна, який розглядатиме Вищий адмінсуд, є президент та Верховна Рада.

Колишній генеральний прокурор України Віктор Шокін намагається поновитися на посаді та подав відповідний позов до Вищого адміністративного суду України (ВАСУ).

Судове засідання для розгляду позову Шокіна призначене на 10 квітня 2017 року, повідомили агентству "Українські новини" у ВАСУ у вівторок, 28 березня. Як повідомили у суді, відповідачами у цій справі є президент та Верховна Рада України.

"У своїй позовній заяві він просить визнати незаконними та скасувати постанову ВР України про надання згоди на звільнення президентом Віктора Шокіна з посади генпрокурора України", - повідомили інтернет-виданню "Українська правда" у прес-службі суду.

Нагадаємо, Віктор Шокін був звільнений з посади генпрокурора у березні 2016 року. Його критикували, зокрема, через брак результатів у розслідуванні трагічних подій в Києві на Майдані та в Одесі у Будинку профспілок, а також у гальмуванні реформування прокуратури. Шокін обіймав посаду генпрокурора з лютого 2015 року. Його наступником на посаді голови ГПУ став Юрій Луценко, який є кумом президента України Петра Порошенка.

Стрічка новин