В обласній раді говорили про облаштування спортивних майданчиків

Сьогодні у Полтаві відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму. На порядок денний винесли 8 питань. Серед головного: облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям в населених пунктах області у 2017 році.

Сьогодні на черговому засіданні постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму розглянули 8 питань.  

Олександр Алексюк, голова комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму

- Сьогодні комісія дуже весела, вона фінансово ємкісна. Основне питання – це ті 20 майданчиків, не 15, як ми планували, які будуть побудовані у цьому році.

Такі майданчики планують встановити в населених пунктах Полтавської області у 2017 році.

Олександр Буцький, начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА

- Загальна сума коштів передбачається 11 млн. 200 тис. грн на умовах співфінансування. Тобто, обласна рада закуповує покриття з воротами, а місцеві органи самоврядування чи ОТГ повинні забезпечити підготовку «подушки». Від них буде сума приблизно така сама, тобто, 500-600 тисяч.

На засідання постійної комісії з’їхалися представники Полтавських районів. 

Євген Почечун, Коломацький сільський голова 

- Готовий у нас уже весь майданчик, окрім штучного покриття. У вересні ми його вже збудували за рахунок коштів місцевого бюджету, також була субвенція з районного бюджету.

Освітлення, огорожа та основа для майданчика вже є. Зараз ще проводяться роботи із благоустрою території, яка знаходиться поряд, розповів Євген Почечун.

Стрічка новин