Реп на уроках зарубіжної літератури як сучасна методика

Саме цьому на вихідних вчили під Полтавою педагогів. Область уперше прийняла у себе Едкемп – новітню технологію обміну досвідом та навчання. Відбувалося дійство у селі Ковалівка, куди з'їхалося більше півтори сотні учителів з різних регіонів України.

Дуже демократичний та ефективний. На Полтавщину привезли 6-й за інноваційністю формат навчання вчителів. 

Тетяна Бондар, доцент кафедри філософії ПОІППО

- Це незвичний формат міні-едкемп. Це феєрверк майстер-класів і експерт-сесій. Називається «неконференція». Цей формат прийшов до нас з Америки. В Україні він уже два роки. У Харкові два роки організовують дуже яскраві неконференції. І ми вирішили з нашою командою цей формат принести на Полтавщину.

Едкемп дає великий поштовх – це дуже нестандартна форма підвищення кваліфікацї. Тому подобається вчителям, кажуть співкоординатори полтавського варіанту. «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю» – це понад 160 експертів з усієї України, волонтерів та педагогів. Зібрались вони на базі гімназії у селі Ковалівка.

Юлія Григоренко, вчитель початкових класів Решетилівської ЗОШ

- Мабуть, завдяки ЕДкемпу я в цьому році стала лауреатом обласного конкурсу «Вчитель року». Для мене це поки що найбільше досягнення.

Нестандартне вивчення англійської мови найбільше цікавить Юлію, вчителя з 13-річним стажем. Цьому вона навчилася під час минулорічного едкемпу, і чекає нових підходів зараз.

Юлія Григоренко, вчитель початкових класів Решетилівської ЗОШ

- Я для себе взяла методику навчання англійської мови через втілення, поєднання інформаційно-комунікаційними технологіями. Це така гра, як «Банкрот». Я застосовую на уроках з дітьми саме її. І, звичайно, інтеграція уроків. Можна поєднати українську мову з англійською, природознавство з математикою. Тобто, проявити креатив, творчість вчителя.

Нині тут представники Київської, Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Вінницької і Полтавської областей. Одночасно працюють у 8 локаціях зі спікерами-експертами:  

Наталія Корягіна, проректор з науково-методичної роботи ПОІППО

- У локаціях будуть у нас проводитись тренінги, майстер-класи, дискусії і навіть воркшоп. Дуже цікава буде секція Максима Бурлая щодо робототехніки – використання у школі. Ми очікуємо Артема Лоїка із використанням сучасного репу на уроках зарубіжної літератури.

І все це – лише за один день. Крім того, програма роботи будується безпосередньо під час проведення неконференції. 

Стрічка новин