12 жінок і 1 чоловік змінили свою колишню професію на нову – оператор поштового зв'язку

Сьогодні у стінах Полтавського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості відбувся перший випуск слухачів.

З листопада 2015 року у Полтаві функціонує Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Його головна мета – якісна професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних з урахуванням потреб сучасного ринку праці. 

Лілія Жила, методист Полтавського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості

- Наш навчальний заклад покликаний саме для того, щоб перенавчати доросле населення. Людей, які мають різні вікові категорії, та за певних причин втратили роботу, і не можуть її знайти.

Цей курс запровадили за ініціативи Полтавського відділення «Укрпошти». Тому Державну кваліфікаційну комісію очолила заступник директора Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» Людмила Сушко. 

Людмила Сушко, заступник директора Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта»

- На сьогодні так склалася ситуація, що молодь не дуже активно іде на роботу, де є відповідальність, інтенсивність, а зарплата мінімальна.

Навчання тривало три місяці. 13 випускників – майбутні працівники відділень поштового зв'язку Полтави та Полтавської області. Одна з випускниць – Людмила Жук, за професією – вихователь дітей молодших груп. 

Людмила Жук, випускниця 

- Я влітку працювала вихователем молодших груп дітей у таборі. Це сезонна робота. Я вирішила піти на постійну роботу. Мені центр зайнятості запропонував курси оператора поштового зв’язку. Я вирішила спробувати, і мені сподобалося.

Наразі заклад має тільки одну ліцензію на підготовку та перепідготовку за професією «оператор поштового зв’язку». По завершенню курсу випускники отримали свідоцтво кваліфікованого робітника державного зразка.

Алла Цілина, начальник відділу організації профнавчання Полтавського обласного центру зайнятості 

- У понеділок уже приступає нова група у складі 13 осіб, які будуть навчатися за направленням Полтавського міського, Полтавського районного і Диканського районного центру зайнятості.

Працівники цього центру сподіваються до кінця 2017 року отримати ліцензії та розпочати підготовку кваліфікованих робітників за такими професіями: касир торгівельного залу, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, офісний службовець, швачка та слюсар-ремонтник.

Стрічка новин