В Україні за рік виявили підозрілі операції фондовиків на 28 мільярдів гривень

В Україні за рік виявили підозрілі операції фондовиків на 28 мільярдів гривень

В 2016 році українські компанії провели на фондовому ринку підозрілих операцій на 28 мільярдів гривень. В результаті були анульовані ліцензії семи компаній.

У 2016 році  на українському фондовому ринку було виявлено підозрілих операцій на 28 мільярдів гривень. Про це у п`ятницю, 24 березня, повідомила Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України.

За її даними, в сумнівних операціях брали участь 92 юридичні та 33 фізичні особи. Інформація про такі операції відправлена до правоохоронних органів.

Найбільш розповсюдженими порушеннями були порушення порядку ідентифікації клієнтів, непроведення аналізу відповідності фінансових операцій, незберігання документів щодо ідентифікації осіб та неповідомлення Держфінмоніторингу про операції.

В результаті комісія анулювала 16 ліцензій семи професійним учасникам фондового ринку, винесла 12 вимог щодо усунення порушень, склала шість протоколів про адміністративні правопорушення щодо посадових осіб та наклала штрафи на загальну суму 296,8 тисяч гривень.

Стрічка новин