Авіація не може гасити пожежу через вибухи - ДСНС

Авіація не може гасити пожежу через вибухи - ДСНС

Рятувальники не можуть застосувати авіацію для гасіння пожежі на складі боєприпасів в Балаклії на Харківщині. Про це повідомив заступник голови департаменту реагування ДСНС Петро Коротинський.

"Боєприпаси вибухають і розлітаються, дальність розльоту 0,5-1 км. Там застосовують пожежні танки від Міністерства оборони, там є спеціальна команда, у якої є броньована техніка, яка може зайти туди і провести необхідні роботи" , - сказав він.

Заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Петро Коротинський Заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Петро Коротинський

Міністр оборони Степан Полторак повідомив, що з міста Балаклія та сіл поблизу вже евакуювали 20 тисяч людей. Інформації про жертви серед цивільних чи військових наразі немає.

За його словами, навколо військового арсеналу створили зону безпеки у 5 км. Крім того, для усіх літальних апаратів закрили повітряний простір у зоні в 50 км.

Прокуратура відкрила провадження щодо вибухів на військових складах в Харківській області за статтею "халатність". Про це повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Керівництво Харківської області вирішує питання про виділення матеріальної допомоги постраждалим від вибухів.

Тимчасово Укравіарух заборонив рух авіатранспорту в радіусі 40 км від місця події. Також призупинили рух залізничного транспорту по станції Балаклія.

ДПСУ посилила охорону державного кордону на східно-південному напрямку. Про це у Facebook повідомив радник голови МВС України Зорян Шкіряк.

Для людей, яких вивезли із міста та сіл, відкрили шість евакуційних пунктів, зазначив радник. Населення також евакуюють із сіл Вербовка та Яковенково, що розташовані неподалік.

Стрічка новин