СБУ заборонила в'їзд російській учасниці Євробачення

СБУ заборонила в'їзд російській учасниці Євробачення

Служба безпеки України заборонила в'їзд в Україну співачці Юлії Самойловій, яку обрала російська сторона для участі в конкурсі "Євробачення-2017", який пройде у травні в Києві. Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

"Рішення ухвалене на підставі отриманих даних про порушення нею законодавства України", - підкреслила пані Гітлянська.

За її словами, заборона діятиме протягом трьох років.

Раніше голова СБУ Василь Грицак повідомив, що його позиція як керівника спецслужби - "закон повинен бути один для всіх".

"Вона не просто відвідувала Крим, вона залишила сліди в соціальних мережах, де вона висловлювалася щодо України, її влади, взятого курсу на євроатлантичну інтеграцію. Моя позиція чітка: я вважаю, що вона не повинна приїжджати в Україну", - зазначив пан Грицак.

Після того, як Росія визначилася із кандидатом на пісенному конкурсі "Євробачення-2017", згодом у ЗМІ з'явилася інформація про те, що співачка виступала в Криму після його анексії.

Хто така Юлія Самойлова?

- Співачка народилася у квітні 1989 року в Ухті, Росія.

- Пісню "Полум'я", із якою пані Самойлова планує виступити на Євробаченні, написав Леонід Гуткін. Він вже списав пісні для цього конкурсу у 2013 і 2015 роках.

- Кандидатка від Росії пересувається в інвалідному візку з дитинства, бо страждає від спінальної м'язової атрофії.

- У 2013 році вона була фіналісткою конкурсу X Factor і виступила на церемонії відкриття зимових Паралімпійських ігор у Сочі в 2014 році

Стрічка новин