50 фотосвітлин і стільки ж посмішок

Володимир Коротков презентував унікальну виставку. Надихався автор Полтавою та місцевими. Тож і роботи присвятив саме полтавцям. Виставка «Полтава посміхається» – це творчий вінегрет. Там є все: архітектура і природа, тварини та люди.

Ось вона, виставка, яка викликає посмішку. Її автор називає себе екстремальним фотографом, бо знімає у нетипових ситуаціях нетипові моменти. На цих стендах фотохудожник зібрав все: архітектуру, природу та людей.

Володимир Коротков, автор виставки «Полтава посміхається»

- Мене надихало саме місто та його мешканці. Ця виставка присвячена мешканцям Полтави, які відобразили свої посмішки на фото.

Фотографує він вже 10 років. Називати себе професіоналом не хоче, бо це скоріш хоббі. Каже: в гонитві за унікальними моментами змінив кілька фотоапаратів, об'єктивів та різноманітних пристроїв. А ще створив власне ноу-хау – назву-прислів'я.

Володимир Коротков, автор виставки «Полтава посміхається»

- Український фольклор, який зафіксували у прислів'ях, підходе до моїх фото. І тут підбірка назв із прислів'їв.

Виставка «Полтава посміхається» увібрала в себе світлини різного періоду творчості: є ті, що зроблені 7 років тому, є й зовсім нові.

Роман Котляр, письменник-гуморист

- Всі світлини свіжі, добрі, світлі. Це і характеризує автора, якого я знаю не перший день. Він любе життя, любе людей. А головна риса його творчості – щирість.

Це не перша фотовиставка пана Короткова. «Приблизно 25-та» – каже автор. В Полтаві його творчість вже впізнавана.

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- Таких людей у Полтаві багато, але іноді про них не знають. Коротко: Володимир працював в Управлінні освіти в міськвиконкомі (у методичному відділі). Одного разу він прийшов зі своїми роботами. І захотілось, щоб ці світлини бачили полтавці.

Виставка діятиме впродовж місяця. А далі на фотоекспозицію чекає подорож полтавськими школами.

Стрічка новин