Кілька доган та звільнення

У Службі автомобільних доріг відреагували на розгромний ролик у youtube. Хтось із водіїв зняв на камеру, як дорожники засипають яму на проїжджій частині грязюкою й травою, відео показали центральні канали. Наступного дня в «Автодорі» скликали термінову нараду.

На терміновій спільній нараді «Облавтодору» та Служби автомобільних доріг у Полтавській області – керівники усіх філій дочірнього підприємства «Полтаваавтодор». Показують відео, відзняте кимось із водіїв на трасі в районі Копилів. На екрані видно: дорожники набирають в лопати землю з узбіччя і засипають нею ями на дорозі. 

А ось іще одне – уже з Карлівщини. Працівники автодору ремонтують асфальт у дощ. Ці кадри прославили Полтавщину. Директор «Полтаваавтодору» приймає рішення. 

Дмитро Осовський, директор ДП «Полтаваавтодор»

- Сьогоднішній день, мабуть, був кульмінацією, і мій терпець увірвався. Значить, під протокол: Тузу – догана, Шаправському – догана, виконуючому обов'язки по Карлівці Сидорчуку – догана, Пономарьову – догана. Дяченка звільнити.

Майстер Дяченко, який дав наказ засипати ями землею, до пенсії не допрацював 5 років, про нього розповідають: уже мав догани. Керівництво бригади, що потрапила в об'єктив, дії підлеглих пояснює ось як.

Юрій Шаправський, начальник Копилянської філії «Облавтодору»

- Більше всього це пов'язане із недооцінкою кадрів, які виконують ці роботи, зменшенням контролю за ними та їх безвідповідальністю.

«Полтаваавтодор» – виконавець ямкового ремонту, замовник послуги – Служба автомобільних доріг. В останній кажуть: із неякісним ремонтом як можуть боряться. Працівники технічного нагляду надають приписи, на які ніхто не реагує. Тут навіть показують папери – це звернення до Міністерства із проханням звільнити керівників деяких філій, проте кадрові зміни не відбуваються. 

Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Систематичне недофінансування вимило із дорожньої галузі кваліфіковані кадри, не дало змоги укомплектувать бригади людьми, які адекватно оцінюють ситуацію і реагують на неї. На жаль, є випадки грубого поводження робітників з людьми, які роблять певні зауваження, є випадки порушення технології виконання робіт.

Вихід із ситуації у Службі автодоріг вбачають у переході на приватні компанії. Мовляв, досвід минулого року показав: у порівнянні із державним «автодором» вони виконують роботи організованіше та якісніше. 

Стрічка новин