КамАЗ із шістьма тоннами води і продуктами харчування сьогодні вранці відправили в Авдіївку

Близько місяця гуманітарну допомогу збирали з ініціативи працівників комунального підприємства «Полтававодоканал».

Овочі, фрукти, крупи, вироби з борошна, чай та кава – все це завантажили в КамАЗ, який сьогодні зранку вирушив на Схід країни. Окрім продуктів харчування, відправили ще й 6 тонн питної води, яка вкрай необхідна українським військовим і жителям «гарячих» точок. 

Василь Воротинцев, генеральный директор КП «Полтававодоканал» 

- Дуже багато людей, працівників «Водоканалу» допомогли тим, що принесли з дому якісь соління, макарони, продукти харчування одним словом.

Майже кожен працівник «Водоканалу» долучився до благодійної акції, адже багато хто з них безпосередньо брав участь в антитерористичній операції на Сході. Акцію підтримали міська та обласна влади, підприємці міста. До Авдіївки гуманітарну допомогу супроводжуватиме Олександр Русін, який ще на початку АТО добровільно пішов воювати.

Олександр Русін, помічник генерального директора КП «Полтававодоканал»

- Якщо брати зі свого досвіду, то найпотрібніше там – це водичка. Ми топили або із снігу, або брали зі струмочків, розміновуючи мінні поля. Тому вода – це головне, вода – це є життя.

«Водоканалівці» також подбали і про дітей, які проживають на території, де проходять бойові дії. Тому підготували для них особливий подарунок – близько тонни лимонаду. Підприємці також зібрали яблука, які отримають дитячі садочки, що досі функціонують в Авдіївці. 

Василь Воротинцев, генеральный директор КП «Полтававодоканал» 

- Я думаю, що ця акція – не остання. Зараз цю машину відправимо, і я думаю, тижні через два-три підготуємо ще наступну машину.

Стрічка новин