В обласній бібліотеці Всесвітній день поезії відзначили вечором-релаксом

Для читання свідомо обрали твори нерозрекламованої письменниці Галини Кирпи.

Марина Дігтяр, студентка ПНПУ ім.В.Короленка

(Галина Кирпа «Мій ангел»).

Мій ангел такий маленький, ну просто крихітка.

Я навіть не бачу, чи він сидить на моєму плечі. 

Мій ангел такий легенький, мов пушинка. 

Я навіть не чую, як він сидить на моєму плечі...

Марина Дігтяр – учасниця аматорського театру «Анастасіс». Шанувальницею поезії себе не вважає, а із творчістю Галини Кирпи познайомилися спеціально для виступу. І каже – пошкодувала, що не зробила цього раніше. 

Марина Дігтяр, студентка ПНПУ ім.В.Короленка

- Яка асоціація виникає при читанні поезії Галини Кирпи? Одраз так... ніжність. Вона, як справжня Жінка. Те, що відчуває, те й виливається на папері.

В обласній бібліотеці Всесвітній День поезії відзначають вечором-релаксом. Організатори кажуть: навмисне обрали авторку, чиє ім’я не на вустах, і водночас, із роботами якої знайомі. У 90-х, коли письменникам було сутужно, Галина Кирпа узялася за переклади.

Юлія Крамарєва, завідуюча соціокультурним відділом Полтавської обласної бібліотеки

- Усі твори скандинавських авторів, які зараз читають наші діти, майже всі, вони перекладені Галиною Кирпою. Крім того, вона – автор онтології дитячої поезії, вона – автор дитячої модернової дуже гарної поезії, про неї широкому загалу не дуже відомо. І в неї є гарна поезія для дорослих.

Галина Кирпа – авторка кількох шкільних читанок, її твори перекладені албанською, англійською, білоруською, польською, французькою. Про письменницю розповідають: вона свідомо не робить нічого, щоб стати знаменитою.

Юлія Крамарєва, завідуюча соціокультурним відділом Полтавської обласної бібліотеки

- Як вона в одному зі своїх інтерв'ю сказала: «Ви уявляєте собі, Тютюнник (це її улюблений письменник, на якого вона посилається) проводив промо свої творів у фейсбуці і просив ставити лайки?...»

Присутніх на заході познайомили з біографією Галини Кирпи та її творчістю.

Стрічка новин