Нацполіція розпочала всеукраїнський флешмоб на тему безпеки дорожнього руху

Нацполіція розпочала всеукраїнський флешмоб на тему безпеки дорожнього руху

Подібний захід проводиться вперше в Україні. Розпочнеться він з Миколаївської області. Далі флешмоби пройдуть по всій Україні і фінішують 21 квітня в столиці. Їх мета – привернути увагу суспільства до проблем в сфері безпеки дорожнього руху. Про це сьогодні, 20 березня, повідомив начальник Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Ігор Бабич.

За ініціативи Національної поліції України заходи розпочнуться з 20 березня по всій державі. Координувати їх проведення будуть працівники регіональних підрозділів Управлінь превентивної діяльності та патрульної поліції в містах.

До заходів долучаються органи місцевого самоврядування, освіти, громадські об’єднання, Інтернет – спільнота, представники мото, велоклубів.

Начальник Департаменту превентивної діяльності Ігор Бабич повідомив, що пріоритетом для заходу є привернення уваги громадськості до проблем порушення правил дорожнього руху.

«Аби досягти позитивних зрушень, потрібно перш за все змінити ставлення громадськості, налаштувати людей на безумовне виконання Правил дорожнього руху».

Начальник Управління безпеки дорожнього руху Іван Прохоренко розповів, що  захід розпочнеться із Миколаївської області. Далі естафетою флешмоби пройдуть по всій України, й фінішують 21 квітня в столиці. Усі вони заплановані у визначних для регіонів місцях, будуть проходити за участі великої кількості людей та матимуть окремий сценарій.

«Ми хочемо щоб кожна область, у притаманній їй манері донесла до людей важливість безпеки дорожнього руху», – підкреслив Іван Прохоренко.

За словами першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького, патрульні також братимуть участь у проведенні такого роду заходів, а керівництво надаватиме всіляку підтримку у подібних заходах для підвищення рівня правосвідомості у громадян.

Естафетним символом стане прапор «За безпеку дорожнього руху». 

По закінченню усі сюжети регіональних флешмобів будуть змонтовані в профілактичний фільм, що буде використаний в подальшому в навчальному процесі населення з безпеки дорожнього руху.

Національна поліція запрошує всіх небайдужих громадян долучитися до флешмобів в обласних центрах та столиці.

Стрічка новин