Деякі підприємці міста через непоінформованість досі вимагають у відділі по роботі з фізичними та юридичними особами-підприємцями при міськвиконкомі завірити копії свідоцтва про свою державну реєстрац

З подібним питанням у нашій програмі «Мерія на зв'язку» полтавці зверталися і до міського голови Андрія Матковського. Але, як нам повідомили у міськвиконкомі, відділ по роботі з фізичними та юридичними особами-підприємцями вже давно не має права завіряти копії таких свідоцтв. Вірність дублікатів цих документів засвідчують нотаріуси.

З 1-го липня 2004-го кожен бізнесмен при реєстрації себе як підприємця в управлінні з питань державної реєстрації юридичних та фізичних осіб - підприємців тепер отримує тільки оригінал такого свідоцтва. Видавати його копії, повідомили нам у відділі по роботі з фізичними особами-підприємцями при міськвиконкомі, не передбачає закон, який діє вже три роки.

Закон передбачає видачу дубліката свідоцтва лише у зв'язку з його втратою або пошкодженням, за що береться відповідна плата. Засвідчення вірності копій свідоцтва, яке видане фізичній чи юридичній особі - підприємцю державним реєстратором, не передбачено. Тож і вимагати цього у реєстратора бізнесмени не мають права. Копії такого документа, як і багатьох інших, засвідчують нотаріуси, і ніхто інший.

Стрічка новин