У Полтаві триває заміна вікон у загальноосвітніх навчальних закладах

Майже 500 віконних блоків міська влада планує встановити до кінця цього місяця у 8 школах. Роботи із заміни ведуться з п'ятниці по неділю, аби не заважати навчальному процесу. У понеділок якість виконаних робіт у 25-ій школі перевірив депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський.

Завдання дітей – навчатися, завдання дорослих – піклуватися, аби нові знання малеча здобувала у комфортних умовах. Торік у Полтаві розпочалася масштабна робота із заміни старих дерев'яних вікон у школах та дитячих садках на сучасні металопластикові. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Не дивлячись на те, що бюджет 2017 року не дуже простий, але ми дуже задоволені тому, що продовжує реалізовуватися наша програма по заміні вікон в учбових закладах міста. І от зараз, за цей місяць тільки, у 8 школах встановлено майже 500 нових вікон.

Дійшла черга і до 25-ої ЗОШ. Тут наразі дочекалися заміни 50 віконних конструкцій. 

З п'ятниці по неділю у класах пораються будівельники. У понеділок привести до ладу кабінет допомагають батьки. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Я дуже задоволений, що до цієї роботи, і ми дуже вдячні цьому, долучилися батьки. Ми бачимо, з яким задоволенням вони сьогодні приводять до порядку з одного боку класи, в яких проводилися роботи, а з іншого боку, ми задоволені тим, що вони контролюють якість. І підказують і нам, і будівельникам, якщо десь щось треба зробити.

Мами зізнаються: радіють, що у класах стане тепліше.

Крістіна Гарсіа, мати другокласника

- У нашому класі було тепло. Хоча я скажу, що от мій син сидить біля вікна, бувало таке, що отримував застуду через те, що трішки піддувало.

Металопластикові «обновки», запевняють у навчальному закладі, також дадуть змогу дбати про енергозбереження.

Григорій Ринковий, директор ЗОШ №25

- Я думаю, що оці 50 вікон, які закінчують встановлювати на сьогодні, вони дадуть величезну економію. Але нам ще пообіцяли до 15 серпня ще 93 вікна. І тоді, маючи свою котельню, буде економія і буде тепло.

Загалом протягом 2017 року міська влада планує провести заміну вікон у 23 дитячих садках та 11 школах міста. На ці потреби вцілому у полтавському бюджеті заплановано понад 22 млн гривень.

Стрічка новин